Ariana Grande współpracuje z "Vogue". Opublikowała klip do utworu "In My Head"

Roksana Orlicka 10.07.2019
Ariana Grande
Fotografia: Instagram/@arianagrande

Ariana Grande pojawiła się ostatnio na okładce magazynu "Vogue". Teraz wokalistka opublikowała teledysk do piosenki "In My Head", który powstał we współpracy z popularnym czasopismem o modzie.

Ariana Grande wydała na początku roku świetnie przyjętą płytę "thank u, next", z którą aktualnie koncertuje. To materiał, dzięki któremu na nowo doceniono talent młodej wokalistki.

Wszystko wskazuje na to, że płyta jest ważna również dla Grande. Artystka pozwala sobie na wiele momentów wzruszenia podczas koncertów.

Ostatnio Grande spotkał niemały zaszczyt - artystka znalazła się na okładce amerykańskiej wersji magazynu "Vogue". Okazuje się, że to nie koniec współpracy!

Ariana Grande w teledysku do piosenki "In My Head"

Ostatnio dużo się mówi o współpracy Ariany Grande z amerykańskim magazynem "Vogue". Tym bardziej, że zjawiskowe zdjęcia wykonała legendarna fotografka, Annie Leibovitz.

Ariana jest uznawana za ikonę mody. Wylansowała modę na duże bluzy i wysokie kozaki. Do tego jej charakterystyczny kucyk jest jedną z najczęściej kopiowanych fryzur na świecie.

Wokalistka na okładce "Vogue'a" pokazała się w bardziej klasycznym i kobiecym wydaniu. 

Okazuje się, że współpraca z magazynem o modzie ma swój ciąg dalszy. Ariana stworzyła teledysk do piosenki "In My Head". Utwór pochodzi z najnowszego wydawnictwa "thank u, next"

To już piąty singiel z tej płyty. Wcześniej promowały ją takie piosenki jak tytułowe "thank u, next", "7 rings" czy "imagine"

Współpraca Ariany Grande z "Vogue" budzi wiele emocji. W niecałą dobę teledysk obejrzano ponad 5 milionów razy

"In My Head" jest jednym z najbardziej intymnych utworów z najnowszej płyty artystki.  

Ariana Grande w Polsce

Warto wspomnieć o tym, że utwory z płyty "thank u, next" będzie można usłyszeć w Polsce. Ariana Grande wystąpi 9 września w Tauron Arenie Kraków.

Potwierdzono, że przed jej koncertem zaśpiewa brytyjska wokalistka Ella Mai

Wybieracie się na koncert Ariany?

Zobacz także: Ed Sheeran w duecie z Bruno Marsem! Wokalista podał szczegóły nowej płyty i gości

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów