Akcja fanów na łódzki koncert Florence + The Machine

Roksana Orlicka 14.03.2019
Florence Welch z fanami
Fotografia: Instagram/@florence

Florence + The Machine wystąpi 15 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Fani zespołu przygotowali niespodziankę. Włączyć może się każdy, kto wybiera się na koncert.

Łódzki koncert Florence + The Machine jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń marca. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej, promującej najnowszą płytę zespołu "High As Hope", z której pochodzą takie single jak "Hunger" czy "Big God". To jedna z najbardziej kameralnych płyt zespołu - bardziej minimalistyczna, szczera i niezwykle emocjonalna. Florence Welch otworzyła się w tekstach, opowiedziała o swoich lękach i pragnieniach. Niektóre teksty zostały oparte na wierszach napisanych przez wokalistkę. Przed zespołem wystąpi intrygujące trio - Young Fathers. Polscy fani przygotowali niespodziankę na łódzki koncert Florence + The Machine i zachęcają, by w akcję włączyło się jak najwięcej osób, które wezmą udział w wydarzeniu. 

Akcja na łódzki koncert Florence + The Machine

Polski fanklub Florence + The Machine zorganizował akcję koncertową, dzięki której zespół i fani długo nie zapomną tego wieczoru. Przewidziano aż dwie niespodzianki. Pierwsza została zatytułowana "We Will Shine A Light" i dotyczy utworu "100 Years". Fanklub prosi, żeby na tym utworze unieść w górę lampion w postaci białej papierowej torby lub torebki śniadaniowej, należy podświetlić go latarką od telefonu. 

Zobacz także: Koncert Florence + The Machine w Łodzi! Kup ostatnie bilety!

Druga akcja pod hasłem "Stars Do Not Take Sides" dotyczy piosenki "Cosmic Love". W jej trakcie należy przyłożyć kawałek kolorowej transparentnej folii do latarki od telefonu.

Polski fanklub Florence + The Machine chce w ten sposób osiągnąć spektakularny efekt wizualny, a żaden z wybranych elementów nie jest przypadkowy. 

Na miejscu członkowie polskiego Fanklubu będą rozdawać potrzebne do akcji rekwizyty, zatem rozglądajcie się uważnie po Atlas Arenie.

Weźmiecie udział w akcji koncertowej?

Zobacz także: Ariana Grande niedługo wystąpi w Polsce. Wiemy, kto zaśpiewa przed wokalistką

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów