Agnieszka Radwańska i Caroline Woźniacki nagrały piosenkę. Współpracowały ze znanymi artystami

Roksana Orlicka 29.03.2019
Agnieszka Radwańska
Fotografia: Michal Klag/REPORTER

Agnieszka Radwańska zakończyła niedawno karierę sportową. Tenisistka opublikowała piosenkę, którą zaśpiewała razem z Caroline Woźniacki. Kto napisał tekst piosenki i skomponował muzykę?

Agnieszka Radwańska większość życia spędziła na korcie tenisowym, dlatego tak trudna była dla niej decyzja o zakończeniu kariery sportowej, podyktowana problemami zdrowotnymi tenisistki. Radwańska opublikowała ostatnio piosenkę, którą zaśpiewała wraz z Caroline Woźniacki. Autorem tekstu piosenki jest Jacek Cygan, a muzykę skomponował Piotr Rubik. To nowy pomysł na życie Radwańskiej?

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową

Agnieszka Radwańska może się poszczycić wielkimi sukcesami na korcie - jest finalistką Wimbledonu 2012, wiceliderką rankingu WTA, zwyciężczynią kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku. Radwańska ciężko pracowała na sukces, a na treningach spędzała większość swojego czasu. Sportsmenka była zmuszona zrezygnować z kariery sportowej ze względu na problemy zdrowotne i nawracające kontuzje, jednak ma pomysł na dalszą działalność zawodową.

Agnieszka Radwańska ma nowy pomysł na karierę

Radwańska chciała się teraz zająć rozwijaniem sieci apartamentów w największych miastach w Polsce. Pierwsze budynki powstały w Krakowie, a każdy z nich urządzony jest w stylu nawiązującym do miast, w których zawodniczka osiągała największe tenisowe sukcesy. Mowa między innymi o Wimbledonie, Dubaju, Miami, Sydney czy Singapurze. Tenisistka została została także ambasadorką dobrej woli UNICEF i występuje w "Tańcu z gwiazdami"

Agnieszka Radwańska nigdy nie wspominała, że chciałaby zostać wokalistką. W Internecie pojawiła się piosenka "We Love Tennis", którą Radwańska zaśpiewała z Caroline Woźniacki. Tekst napisał Jacek Cygan, autor takich przebojów jak "Wypijmy za błędy", "Ten sam klucz" czy "Wszystko ma swój czas". Za muzykę odpowiada Piotr Rubik.

Radwańska wyznała, że piosenka powstała na specjalną okazję - benefis tenisistki, który odbędzie się 21 maja w Tauron Arenie Kraków

Zgodziłam się, to jedno z moich marzeń, które chciałam zrealizować po zakończeniu kariery - dodała Radwańska.

Myślicie, że Agnieszka spróbuje swoich sił w muzyce?

Zobacz także: Roksana Węgiel pojawiła się na scenie ze swoim chłopakiem. Zobaczcie, jak wspólnie zaśpiewali jej utwór!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów