Adele i Beyonce w duecie na nowej płycie OneRepublic. Kiedy usłyszymy utwór?

Roksana Orlicka 02.10.2019
Adele i Beyonce
Fotografia: Instagram/@queenadelegodadkins

Adele i Beyonce mogą się pochwalić wyrazistymi i potężnymi głosami. Obie artystki są niezwykle charakterystyczne i mają swój własny styl. Już niedługo usłyszymy je we wspólnym utworze!

Adele i Beyonce są wymieniane w czołówce największych światowych gwiazd. Obie wokalistki bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, a ich koncerty to show na najwyższym poziomie. Ryan Tedder ze znanego zespołu OneRepublic ogłosił, że wokalistki wystąpią w duecie na nowej płycie jego zespołu.

Adele i Beyonce we wspólnym utworze na płycie OneRepublic

Beyonce ma za sobą intensywny czas. Wokalistka wróciła do pracy po krótkim urlopie macierzyńskim. Artystka dała w zeszłym roku szeroko komentowany występ na festiwalu muzycznym Coachella, na temat którego powstał film dokumentalny "Homecoming" dostępny na Netflixie.

Beyonce wydała również wspólną płytę z mężem Jayem-Z zatytułowaną "Everything Is Love" i wyruszyła z nim w światową trasę koncertową, podczas której wystąpiła również w Polsce.

Ostatnio użyczyła głosu Nali w nowej wersji "Króla Lwa" oraz nagrała płytę "The Lion King: The Gift".

Adele nie była w ostatnich latach aktywna muzycznie. Ostatnia płyta 31-letniej gwiazdy pochodzi z 2015 roku. Wokalistka niedawno rozstała się z mężem i już podobno rozpoczęła prace nad najnowszym albumem. Nieoficjalnie mówi się, że materiał jest już prawie gotowy i może mieć premierę jeszcze w tym roku.

Beyonce i Adele połączą siły we wspólnym utworze, który znajdzie się na najnowszym krążku amerykańskiego zespołu OneRepublic. Jego lider, Ryan Tedder, wyjawił, że w piosence pojawi się również Chris Martin z zespołu Coldplay

Jak podaje Onet - artysta będzie odpowiedzialny za aranżacje utworu. 

Mamy już wiele piosenek. W tym jedną z Beyoncé i Adele oraz Chrisem Martinem solo na fortepianie - wytłumaczył w wywiadzie dla nowojorskiej stacji Z100.

Premiera albumu jest zaplanowana na listopad 2019 roku. 

Warto wspomnieć, że nie będzie to pierwsza współpraca lidera zespołu OneRepublic z artystkami. Wraz z Beyonce stworzył takie piosenki jak "Halo", "XO" czy "I Was Here"

Natomiast z Adele pracował przy utworach "Remedy", "Turning Tables" oraz "Rumor Has It"

Czekacie na tę współpracę?

Zobacz także: Beyoncé niespodziewanie wydała nową płytę. To zapis z pamiętnego koncertu na Coachelli

Oglądasz teledyski? Sprawdź, w którym mógłbyś/mogłabyś być gwiazdą!

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów