Natalia Kukulska odda wzruszający hołd rodzicom podczas koncertu "Życia mała garść"

Natalia Kukulska uśmiecha się
Fotografia: Instagram/Natalia Kukulska

Natalia Kukulska szykuje wyjątkowy hołd dla swoich rodziców. Wraz z innymi artystami przygotowują wzruszający koncert z muzyką Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Natalia Kukulska postanowiła uhonorować swoich zmarłych rodziców. 26 maja na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert "Życia mała garść", podczas którego artyści oddadzą hołd Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. Na scenie wystąpią m.in.: Kuba Badach, Kahay oraz Daria Zawiałow. Wśród muzyków nie zabraknie oczywiście Natalii Kukulskiej, dla której będzie to koncert wyjątkowy. Nie dość, że w hołdzie jej rodzicom, to jeszcze na dzień przed urodzinami jej taty.

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała, jak mieszka. Przytulne wnętrza robią wrażenie

"Życia mała garść": koncert dedykowany Jantar i Kukulskiemu

Anna Jantar to legendarna polska wokalistka, która zmarła przedwcześnie w 1980 roku w wyniku katastrofy lotniczej. Tworząc muzykę zazwyczaj współpracowała ze swoim mężem, Jarosławem Kukulskim. Właśnie tej wyjątkowej, zarówno prywatnie, jak i muzycznie parze, artyści zamierzają oddać hołd. Wśród nich Natalia Kukulska, córka pary, która informacją o koncercie pochwaliła się na Instagramie.

To będzie strzał emocji prosto w serce... Ale nie bójcie się. Ten koncert to świadectwo o życiu, uchwyconej jego garści, która dzięki pamięci trwa do dziś. Dźwięki, interpretacje, współbrzmienia i wspomnienia, które nie zostawiają obojętnym... To wzruszenie i oczyszczenie. To sentymentalny powrót do minionych lat, pokazujący ponadczasowość pewnych wartości - zarówno muzycznych, jak i ludzkich - napisała.

Koncert odbędzie się 26 maja. Jak sama Kukulska napisała, nie jest to data przypadkowa. 26 maja obchodzimy bowiem Dzień Matki. Oprócz tego, będzie to dzień poprzedzający 75. rocznicę urodzin jej taty. Nic więc dziwnego, że będzie to bardzo emocjonalne wydarzenie. Nie tylko dla samej Natalii, ale również wszystkich fanów jej oraz fanów Anny Jantar. 

Na koncercie pojawią się następujący artyści: Kuba Badach, Katarzyna Groniec, Igor Herbut, Kayah, Dorota Miśkiewicz, Marek Piekarczyk oraz Daria Zawiałow. Za aranżacje odpowiada Adam Sztaba. Wokaliści zaśpiewają przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej.

Zobacz także: Justyna Steczkowska weźmie udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści"! Doda skomentowała

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów