Zespół Jamiroquai na koncercie w Polsce! Gdzie wystąpi?

Redakcja 25.03.2019
Zespół Jamiroquai na koncercie w Polsce! Gdzie wystąpi?
Fotografia: Materiały prasowe

Zespół Jamiroquai ma masy fanów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Autorzy hitów „Cosmic Girl” czy „Virtual Insanity” pojawią się 23 maja w Tauron Arena Kraków.

W 2019 roku fani wszelkich gatunków muzyki nie mają co narzekać. Do kalendarza imprez dołączył koncert pionierów future funku Jamiroquai. Zespół zagra w Tauron Arena Kraków już w maju!

Jamiroquai na koncercie w Polsce

Zespół Jamiroquai, który również w Polsce ma mnóstwo fanów, został założony na początku lat 90. Formacja zadebiutowała albumem „Emergency on Planet Earth” trzy lata później. To właśnie ten krążek do dziś jest inspiracją dla kolejnych pokoleń artystów podobnych gatunkowo.

Kolejne albumy wydawane przez Jamiroquai są bardzo ciepło przyjmowane zarówno przez fanów zespołu, jak i przez krytyków. Świadczy o tym fakt, że zespół ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Jest wśród m.in. Brit Awards czy Grammy.

W ciągu wielu lat swojej działalności muzycznej formacja sprzedała ponad 25 milionów płyt na całym świecie. To pozwoliło mu na zapisanie się w Księdze Rekordów Guinessa. Jamiroquai to autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów.

Koncert Jamiroquai to z pewnością pozycja obowiązkowa w kalendarzu muzycznym dla fanów tego gatunku.

Zobacz także: Ed Sheeran otwiera restaurację w londyńskim Notting Hill

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów