Zalewski, Koteluk i siostry Przybysz w utworze "Miłość rośnie wokół nas" z filmu "Król Lew"

Mały Simba w zwiastunie filmu Disneya "Król Lew"
Fotografia: YouTube/DisneyFilmy

"Król Lew" już za chwilę pojawi się na ekranach kin. Z tej okazji polscy dystrybutorzy filmu Disneya opublikowali wyjątkowy cover utworu "Miłość rośnie wokół nas".

"Król Lew" już 19 lipca ponownie pojawi się na ekranie, tym razem w wersji aktorskiej. Jest to doskonałym pretekstem do odświeżenia nie tylko samej historii, ale również utworów związanych z kultowym filmem Disneya. Z tego założenia wyszli polscy dystrybutorzy animacji, którzy opublikowali właśnie cover piosenki "Miłość rośnie wokół nas". Utwór z repertuaru Eltona Johna w nowej wersji wykonują Krzysztof Zalewski, Mela Koteluk, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz oraz Vito.

Zobacz także: Beyoncé zabrała córkę na premierę "Króla Lwa". Blue Ivy przyćmiła mamę! 

"Król Lew": nowa wersja "Miłość rośnie wokół nas"

Pierwsza wersja "Króla Lwa" ukazała się w 1994 roku. Promowała go piosenka Eltona Johna "Can you feel a love tonight". W polskiej wersji zaśpiewali ją Paweł Tucholski oraz Krystyna Tyszkiewicz i Katarzyna Skrzynecka.

Jak podaje Onet, w nowym "Królu Lwie" również pojawi się ten utwór. W oryginalnej wersji zaśpiewają go Beyonce oraz Donald Glover. W polskiej natomiast usłyszymy Marcina Januszkiewicza i Zosię Nowakowską.

Na potrzeby promocji filmu wyszedł jednak również cover. Na oficjalnym kanale Disneya na YouTubie pojawiło się nagranie, na którym widzimy polskich muzyków śpiewających "Miłość rośnie wokół nas". 

Za nową wersję utworu odpowiadają: Krzysztof Zalewski, Mela Koteluk, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz i Vito. Jak wam się podoba? My musimy przyznać, że jest bardzo oryginalna.

Zobacz także: Krzysztof Zalewski poznał swojego brata po 19 latach! To autor znanych polskich seriali

Uwielbiasz bajki Disneya? A może czasami wychodzi z ciebie cząstka zła? Hmm... w takim razie koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, którym czarnym charakterem z Disneya jesteś.

Quiz: którym z czarnych charakterów Disneya jesteś
Rozwiąż quiz

Koniecznie sprawdź, którym czarnym charakterem Disneya jesteś

Quiz: którym z czarnych charakterów Disneya jesteś

1. Którego z filmowych czarnych bohaterów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów