Yoachim i jego najnowsza EP - ka "Isn’t That Gone"

17.05.2016
Yoachim i jego najnowsza EP - ka "Isn’t That Gone"
Fotografia: Jacek Narkielun

Wokalista, kompozytor, producent muzyczny i autor tekstów. 15 maja wydał swój debiutancki materiał zatytułowany "Isn't That Gone".

Związany z niemiecką sceną muzyki klubowej i elektronicznej. Współpracował dotychczas z takimi DJami i producentami muzyki elektronicznej, jak Olivier Schories, Solee czy Mian. W 2012 roku nakładem międzynarodowej wytwórni Parquet Recordings ukazała się składanka remixów jego utworu EHC. Wspólnie Solee oraz duetem Boss Axis nagrał także utwór Still Here, któremu towarzyszyły remixy takich producentów, jak hiszpański Uner czy australijski Fables.

W kwietniu 2015 roku ukazał się singiel Forest wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, rok później zaś utwór Again – oba zapowiadające w pełni autorski album EP Isn’t That Gone, na którym elektroniczny pazur miesza się z nowo romantyczną liryką.

Minialbum dowodzi, że poruszając się swobodnie w stylistyce electro i synthpopu, Yoachim jest przede wszystkim niezwykle wrażliwym songwriterem. Szerokie spektrum swoich muzycznych możliwości Yoachim prezentuje na licznych koncertach w całej Polsce. Na scenie można zobaczyć go zarówno w wersji solo, jak i w towarzystwie zespołu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów