Wnuczka Boba Marleya Selah nagrała debiutancki singiel

Emilia Klima 11.09.2017
Wnuczka Boba Marleya Selah nagrała debiutancki singiel

19-letnia Selah, córka Rohana Marleya i Lauryn Hill, idzie w ślady rodziny. Nagrała futurystyczną balladę „Breath”.

Selah urodziła się w Miami. Od dzieciństwa jej kariera głównie łączyła się z modelingiem i nic dziwnego, nastoletnia córka divy soulu Lauryn Hill jest przepiękna i jest żywą kopią matki z młodości. Na swoim koncie ma współpracę  m.in. z marką MIU MIU, Yeezy (marka ubrań rapera Kanye Westa), udział w kampanii Ivy Park Beyonce oraz pojawienie się na okładce amerykańskiego Vogue.

W wywiadzie dla magazynu I-D Selah stwierdziła, że nigdy nie chciała ograniczyć swojej pasji do mody. Jest wreszcie gotowa, aby tworzyć własną muzykę, nie odcinając kuponów od tego co osiągnęli jej bliscy, zarówno mama jak i dziadek. Paradoksalnie nie jest łatwo zacząć, gdy ma się tak znane nazwisko w branży. Z tego powodu, że wiąże się to z mniejszą  lub większą presją oraz porównywaniami.

Jej nowy utwór „Breath” to, jak określa sama autorka, „futurystyczne R&B”. Powstał we współpracy z nowojorskim producentem IDKHIM. Wygląda na to, że córka Lauryn nie poszła do końca w ślady matki, stawia na bardziej hip–hopowo elektroniczne dźwięki.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów