Impreza electro w Wersalu? Już w czerwcu każdy fan tej muzyki powinien się tam znaleźć!

Julita Buczek 25.04.2019
wersal impreza techno
Fotografia: Instagram @parisgratis

Już w czerwcu Wersal zamieni się w klub muzyczny, gdzie usłyszymy jednych z najlepszy francuskich DJ-ów. To niesamowita okazja, aby zobaczyć inne wydanie tego XVII-wiecznego pałacu.

Wersal już w czerwcu tego roku zamieni się w jeden z najlepszych francuskich klubów, w którym będzie można posłuchać elektroniki. Każdy fan tej muzyki powinien udać się na tę niesamowitą imprezę.

Zobacz także: The Dumplings z nowym klipem w reżyserii Olgi Bołądź. Cel jest bardzo szczytny!

Wersal zamienia się w klub muzyczny

Podczas imprezy Versailles Électro zagrają jedni z najlepszych francuskich DJ-ów. Już 8 czerwca 2019 roku odbędzie się impreza, na której nie może zabraknąć fanów tego typu brzmień. Na imprezie zagrają: Breakbot x Irfane, Busy P, Myd i So Me, którzy na co dzień związani są z Ed Banger Records. Wydarzenie będzie odbywać się w jednej z sal pałacu (sala lustrzana). Dodatkowo mają zostać również udostępnione pałacowe ogrody, gdzie powstanie specjalna strefa przeznaczona do tańca.

Bilety na wydarzenie nie należą do najdroższych. Najtańsze znajdziemy w cenie 22 do 30 euro. Za bilety ze strefy VIP wydamy 60 euro, a za miejsce w salonie "GOLD" 160 euro. Impreza zaczyna się o godzinie 20:30 i kończy o północy.

Zobacz także: Beyoncé niespodziewanie wydała nową płytę. To zapis z pamiętnego koncertu na Coachelli

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów