Takiej jej nie znaliśmy! Natalie Portman nagrała utwór i teledysk do filmu "Vox Lux"!

Natalie Portman na scenie jako Celeste w filmie "Vox Lux"
Fotografia: Materiały prasowe/M2Films

Natalie Portman w filmie "Vox Lux" zagrała piosenkarkę Celeste. Z tej okazji wykonała wszystkie utwory do filmu, które napisała Sia! Zobacz teledysk do "Wrapped Up".

26 kwietnia na ekrany polskich kin wchodzi film "Vox Lux". Jest to wyjątkowy obraz XXI wieku i świata współczesnej popkultury, w którym główne role grają Natalie Portman i Jude Law. Aktorka pokazuje w filmie swoje zupełnie nowe oblicze. Natalie zaśpiewała wszystkie piosenki na potrzeby filmu, a tych w produkcji jest naprawdę sporo. Film "Vox Lux" opowiada bowiem o Celeste, gwieździe muzyki pop, która została popularna w wyniku wielkiej tragedii.

Zobacz także: Natalie Portman i Jude Law w filmie "Vox Lux"! Nie możesz go przegapić 

"Vox Lux": Natalie Portman w teledysku do piosenki "Wrapped Up"

"Wrapped Up" to kluczowy utwór w filmie "Vox Lux". Właśnie ukazał się teledysk promujący zarówno piosenkę, jak i samą produkcję. Widzimy w niej Natalie Portman w roli Celeste, a także jej menadżera (Jude Law) oraz aktorkę, która w filmie gra nastoletnią Celeste, a zarazem jej córkę - Raffey Cassidy.

Nie wiedzieliśmy, że Natalie Portman potrafi tak śpiewać! Aktorka wykonała wszystkie piosenki w filmie, a każdą z nich napisała gwiazda muzyki pop, Sia, znana z takich hitów jak: "Chandelier" oraz "The Greatest". Biorąc pod uwagę taką współpracę, te piosenki będą zachwycające. Możemy to już stwierdzić po pięknym utworze "Wrapped Up".

Zobaczcie sami teledysk do "Wrapped Up" oraz zwiastun "Vox Lux". Już nie możemy doczekać się premiery filmu!

Zobacz także: Premiery kinowe na kwiecień 2019

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów