The XX coveruje przebój Justina Timberlake’a

Emilia Klima 12.09.2017
The XX
Fotografia: Screen z YouTube.com/BBC1

Na ostatniej sesji Live Longue w Radiu BBC 1 zespół zaprezentował swoją wersję przeboju „My Love”  Justina Timberlake’a.

Singiel „My Love” był jednym z utworów promujących drugi krążek w karierze amerykańskiego piosenkarza i songwritera Justina Timberlake'a. Krążek „FutureSex/Lovesound” swoją premierę miał w 2007 roku i powstał we współpracy z jednym z najbardziej znanych producentów soul i R&B, Timbalandem. Oprócz „My Love” na krążku znalazły się takie znane przeboje jak „SexyBack”, „What Goes Around”,”Until The End of Time”, czy „Damn Girl”.

Sesje w studiu BBC 1 słyną z występów najsłynniejszych muzyków, którzy oprócz własnego repertuaru przedstawiają swoje niepowtarzalne wersje znanych utworów, występowali tam między innymi Thirty Seconds to Mars, Ed Sheeran, PINK, Sam Smith, Bruno Mars, czy Adele.

The XX po zakończeniu światowej trasy promującej ich ostatni album „I See You”, znaleźli chwilę, aby wystąpić na sesji w rodzinnym mieście – Londynie, gdzie znajduje się siedziba BBC 1. Zespół przedstawił swoją interpretacje „My Love”, zachowując oryginalny bit stworzony przez Timbalanda, ale jednocześnie wplatając charakterystyczne szarpanie gitary elektrycznej i basowej, z którego słynie angielskie trio.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów