The Weeknd prezentuje nową EP- kę „My Dear Melancholy”

Marta Wilczkowska 03.04.2018
The Weeknd prezentuje nową EP- kę „My Dear Melancholy”
Fotografia: screen The Weeknd „My Dear Melancholy”

Po niespełna dwóch latach od wydania albumu „Starboy” kanadyjski artysta niespodziewanie wypuścił nowy materiał. Jest niesłychanie osobisty.

Nowy mini album twórcy hitów „Drunk in Love”, czy „Starboy” zawiera 6 utworów, które klimatem zupełnie odbiegają od jego ostatniej płyty „Starboy”, która była dość rozrywkowa i pełna tanecznych kompozycji. Na „Dear Melancholy” Weeknd powraca do swojego starego, melancholijnego stylu, który zaprezentował na pierwszych produkcjach – „Kissland” (2013), czy „Beauty Behind the Madness” (2015).

Singlem promującym wydawnictwo jest „Call Out My Name”, ballada, w której Abel wspomina przeszłą relacje. „Zakochanie się w Tobie było błędem; powiedziałem, że nic nie czuję, skłamałem; prawie wyciąłem kawałek siebie dla Twojego życia…”. W sieci pojawiła się fala komentarzy na temat tego, do kogo kierowane są słowa tego utworu. Większość twierdzi, że dotyczą one byłej dziewczyny artysty – Seleny Gomez, z którą rozstał się jakiś czas temu. Fani The Weeknd dziękują w mediach społecznościowych Selenie za to, że złamała mu serce, skutkiem czego jest ten genialny materiał.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów