03.04.2018 11:17

The Weeknd prezentuje nową EP- kę „My Dear Melancholy”

Po niespełna dwóch latach od wydania albumu „Starboy” kanadyjski artysta niespodziewanie wypuścił nowy materiał. Jest niesłychanie osobisty.

The Weeknd prezentuje nową EP- kę „My Dear Melancholy”

Fotografia: screen The Weeknd „My Dear Melancholy”

Nowy mini album twórcy hitów „Drunk in Love”, czy „Starboy” zawiera 6 utworów, które klimatem zupełnie odbiegają od jego ostatniej płyty „Starboy”, która była dość rozrywkowa i pełna tanecznych kompozycji. Na „Dear Melancholy” Weeknd powraca do swojego starego, melancholijnego stylu, który zaprezentował na pierwszych produkcjach – „Kissland” (2013), czy „Beauty Behind the Madness” (2015).

Singlem promującym wydawnictwo jest „Call Out My Name”, ballada, w której Abel wspomina przeszłą relacje. „Zakochanie się w Tobie było błędem; powiedziałem, że nic nie czuję, skłamałem; prawie wyciąłem kawałek siebie dla Twojego życia…”. W sieci pojawiła się fala komentarzy na temat tego, do kogo kierowane są słowa tego utworu. Większość twierdzi, że dotyczą one byłej dziewczyny artysty – Seleny Gomez, z którą rozstał się jakiś czas temu. Fani The Weeknd dziękują w mediach społecznościowych Selenie za to, że złamała mu serce, skutkiem czego jest ten genialny materiał.

Tagi: