Polka nagrała cover "Zombie" The Cranberries, który stał się hitem!

Clödie w teledysku do covera grupy The Cranberries "Zombie"
Fotografia: YouTube/Clödie

Uwielbiamy "Zombie"! A wersja akustyczna tego utworu jest po prostu wspaniała! Wykonała go polska wokalistka. Musicie tego posłuchać.

"Zombie" to jeden z najsłynniejszych utworów grupy The Cranberries. Tuż przed śmiercią wokalistki zespołu, Dolores O'Riordan, miała powstać nowa, akustyczna wersja hitu, stworzona przez Bad Wolves. W piosence zaśpiewać miała sama Dolores, jednak zmarła. Teraz, w hołdzie zmarłej piosenkarce, legendarny utwór nagrała Klaudia Trzepizur, którą kojarzyć możecie z programu The Voice of Poland. Wraz ze swoim zespołem stworzyła piękną, akustyczną wersję piosenki The Cranberries. 

Zobacz także: Niesamowity cover największego hitu Queen. To trzeba zobaczyć!

Polka zaśpiewała cover "Zombie"

Klaudia obecnie występuje jako "Clödie". Zasłynęła ze swojego występu w programie The Voice of Poland, w którym była w drużynie Tomsona i Barona. Teraz nagrała cover najpopularniejszego utworu The Cranberries, "Zombie". Piosenka w wersji akustycznej brzmi niesamowicie, zwłaszcza z wokalem Klaudii. I już stała się hitem na YouTubie

Wiemy, że jest to bardzo popularna piosenka i na całym świecie pojawiło się już wiele różnych interpretacji, ale nie spodziewaliśmy się, że nasza wersja w niespełna 5 miesięcy osiągnie tak ogromną liczbę wyświetleń i tak bardzo spodoba się w wielu zakątkach świata. Codziennie dostajemy wiadomości w wielu językach z gratulacjami, za co bardzo dziękujemy. Możemy powiedzieć, że jest to taki nasz mały muzyczny sukces - mówi sama wokalistka.

W tym momencie akustyczny cover "Zombie" ma już ponad 4 mln wyświetleń. Internauci są zachwyceni wykonaniem Klaudii.

Najlepszy cover.

Ona jest niesamowita. Kocham twój głos.

Słuchałem tego utworu, nie wiedząc, że to wykonuje Polka... Przypadkowo później natknąłem się na Meluzynę i szczena mi opadła.

Świetne wykonanie, a utwór bardzo lubię, więc doceniam dobry cover. Chrypka super - możemy przeczytać w komentarzach.

A jak wam się podoba? Musicie tego posłuchać!

Zobacz także: Kto przejął YouTube'a w 2018 roku? Najpopularniejsze filmy i teledyski w Polsce

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Rozpoznasz je po fragmencie tekstu?

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów