Kolejny rekord płyty Taco Hemingwaya

Sandra Banach 31.07.2019
Taco Hamingway
Fotografia: Instagram.com/tacohamingway

Jak się okazuje, nowa płyta Taco Hamingwaya „Pocztówka z WWA, lato ‘19” pobiła rekord nie tylko w aplikacji Spotify. Krążek odniósł ogromny sukces także na znanej platformie YouTube.

Tego lata jednym z najpopularniejszych muzyków jest bez wątpienia Taco Hemingway. Najnowsza płyta artysty w ciągu pierwszych 24 godzin od opublikowania odnotowała ponad 3 miliony streamów w aplikacji Spotify. Po tygodniu od premiery krążek ma także bardzo dobre wyniki na YouTubie.

Ogromny sukces płyty Taco Hemingwaya

Taco Hemingway zrobił ogromną niespodziankę swoim fanom publikując najnowszy album wcześniej, niż planował. Najnowsze kawałki rapera pojawiły się w sieci już 23 lipca, a nie 9 sierpnia, jak było to początkowo zapowiedziane.

W zawrotnym czasie album stał się bardzo popularny. Jak podaje portal Onet.pl, 11 utworów na płycie zostało odtworzone na YouTubie już 15,7 mln razy w ciągu jednego tygodnia.

Najpopularniejszą piosenką z całej płyty jest kawałek „W piątek leżę w wannie”. Oprócz Taco Hemingwaya usłyszmy w nim Dawida Podsiadło. Kawałek ma już ponad 3,3 mln wyświetleń.

A wam, która piosenka z płyty „Pocztówka z WWA, lato ‘19” podoba się najbardziej?

Zobacz także: Beyonce opublikowała teledysk do piosenki z "Króla Lwa". Wystąpiła w nim jej córka!

Uwielbiasz śpiewać? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszej zabawie i sprawdź, z którą polską gwiazdą powinieneś stworzyć duet na karaoke! 

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów