Taco Hemingway zajada bigos w nowym teledysku do piosenki schaftera. Raper rzadko pokazuje się w klipach

Roksana Orlicka 06.11.2019
Taco Hemingway i Schafter
Fotografia: Instagram/@restaurant_posse

To nie pierwszy raz, gdy Taco Hemingway i schafter łączą siły. Właśnie pojawił się teledysk do piosenki "bigos", która zapowiada debiutancką płytę schaftera.

Schafter jest często nazywany jednym z najbardziej intrygujących i najzdolniejszych raperów młodego pokolenia. Niedługo ukaże się jego debiutancki album, który już na długo przed premierą cieszy się dużym zainteresowaniem fanów muzyki hip-hopowej. Schafter opublikował teledysk do utworu "bigos", w którym pojawił się Taco Hemingway

Schafter i Taco Hemingway w teledysku do utworu "bigos"

Taco Hemingway jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Ostatnio ukazała się jego kolejna entuzjastycznie przyjęta płyta "Pocztówka z WWA, Lato '19". Do tego wraz z Dawidem Podsiadło wyprzedał koncert na Stadionie Narodowym, co nie udało się wcześniej jeszcze żadnemu innemu polskiemu muzykowi.

Natomiast schafter to obiecujący raper ze Śląska. Wojtek ma dopiero 16 lat, jednak już świetnie radzi sobie na polskim rynku muzycznym. Pojawił się na wspomnianej płycie Hemingwaya, współpracował również z duetem Coals.

Taco i schafter ponownie połączyli siły w utworze "bigos", który jest kolejną zapowiedzią debiutu schaftera. 

Warto wspomnieć, że Taco Hemingway rzadko występuje w teledyskach. Raper jest jednak wielkim fanem twórczości schaftera i bardzo mu kibicuje. 

Kiedy ukaże się debiutancka płyta schaftera?

Schafter zadebiutował utworem "hot coffee", który ma już ponad 14 milionów wyświetleń na YouTube. To naprawdę świetny wynik, zwłaszcza jak na debiutanta!

Schafter umiejętnie łączy hip-hop z r'n'b, dzięki czemu jego brzmienie jest świeże i oryginalne. Do tego stawia na grę słów - często zestawia ze sobą angielskie i polskie słowa.

Debiutancki album schaftera zostanie zatytułowany "audiotele" i ukaże się 22 listopada. Na albumie pojawi się aż 17 utworów

Jak wam się podoba piosenka z Taco Hemingwayem?

Zobacz także: Taco Hemingway niespodziewanie opublikował płytę "Pocztówka z WWA, Lato '19"

Lubisz muzykę? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów