Syn znanej aktorskiej pary wystąpił w teledysku Pawła Domagały!

Sylwia Bagińska 26.04.2019
Paweł Domagała - kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com/PawełDomagała

Paweł Domagała niedawno opublikował teledysk do kolejnego singla „Czasami” z najnowszej płyty „1984”. W głównych rolach w klipie wystąpili żona wokalisty, a także syn znanej, aktorskiej pary!

Paweł Domagała niedawno nagrał teledysk do piosenki „Czasami”. W klipie możemy zauważyć kilka znanych twarzy. O kim mowa?

Nowy teledysk Pawła Domagały

Najnowszy teledysk autora hitu „Weź nie pytaj” opowiada historię samotnej matki (w tę rolę wcieliła się żona Pawła Domagały, Zuzanna Grabowska), która sama musi mierzyć się z codzienną rzeczywistością.

Kobieta nie ma oparcia w byłym partnerze, który jest ojcem jej dziecka (gra go Antoni Cieszyński, syn Rafała Cieszyńskiego i Alżbety Lenskiej).

Młoda matka pewnego dnia zabiera synka do pracy. Niestety w barze, w którym pracuje, sprawia on jej kłopoty. Ostatecznie okazuje się, że to właśnie jej dziecko jest dla niej ogromnym wsparciem.

Znane osoby w teledysku Pawła Domagały

Kilkuletni Antek Cieszyński, grający jedną z głównych ról w teledysku, najprawdopodobniej talent odziedziczył po swoich rodzicach. Koniecznie przekonajcie się o tym sami oglądając najnowszy teledysk Pawła Domagały.

W najnowszym wideoklipie autora płyty „1984” wystąpiły także inne znane osoby – Alżbeta Lenska i Tomasz Oświeciński.

Zobacz także: Alżbeta Lenska pochwaliła się nowym projektem. "Becia inspirujesz!" komentują fani

Te filmy były bardzo chętnie oglądane w Polsce! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów