Jennifer Lopez i Shakira gwiazdami koncertu w przerwie przyszłorocznego meczu Super Bowl!

Paulina Ermel 27.09.2019
Jennifer Lopez i Shakira
Fotografia: instagram.com/jlo

Jennifer Lopez i Shakira łączą siły! To właśnie one wystąpią w przerwie meczu Super Bowl, który rozegrany zostanie już 2 lutego w Miami.

Finał ligi futbolu amerykańskiego NFL już niebawem. Fani tego sportu z niecierpliwością czekają na emocjonujące rozgrywki, ale też nie mogą się doczekać występu w przerwie meczu. Kto w tym roku wystąpi podczas przyszłorocznego meczu Super Bowl? To jedne z największych gwiazd na świecie!

Super Bowl: Jennifer Lopez i Shakira wystąpią w przerwie meczu

Stacja Fox Sports, która co roku emituje finał ligi futbolu amerykańskiego, ogłosiła w końcu, kto wystąpi podczas przyszłorocznego meczu. Okazuje się, że tym razem po raz pierwszy na scenie zobaczymy Jennifer Lopez i Shakirę!

Po raz pierwszy razem na scenie... największej na świecie scenie. Witamy JLo i Shakirę - napisali przedstawiciele Fox Sports na Twitterze.

Jedne z największych gwiazd muzyki pop na jednej scenie to z pewnością spełnienie marzeń milionów ludzi na całym świecie. A to właśnie widzowie w takiej liczbie zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć rozgrywki Super Bowl. I obejrzeć w przerwie reklamowej koncert.

JLo i Shakira pochwaliły się plakatem, który reklamuje przyszłoroczny koncert w przerwie Super Bowl. Zachwyceni fani nie mogą się doczekać tego występu.

Przypominamy, że finał amerykańskiej ligi futbolu co roku bije rekordy oglądalności. Tradycją stało się to, że co roku również w przerwie rozgrywek odbywa się koncert wielkiej gwiazdy światowego formatu. W tym roku wystąpią JLo i Shakira, a w poprzednich latach na scenie mogliśmy oglądać m.in. Justina Timberlake'a, zespół Maroon 5, Lady Gagę, Katy Perry, Beyonce czy Bruno Marsa i Red Hot Chili Peppers.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów