Sting zagra koncert w Polsce. Podano już oficjalną datę, miejsce oraz cenę biletów

Redakcja 14.11.2016
Sting zagra koncert w Polsce
Fotografia: East News

Brytyjski muzyk rusza w trasę koncertową promującą jego rockowo-popowy album "57th & 9th". 

Sting 27 marca 2017 roku zagra koncert na Torwarze w Warszawie. Informacja została oficjalnie potwierdzona przez Cherrytree Managemen i Live National.

Oczywiście to nie jedyny występ artysty w ramach trasy koncertowej promującej jego najnowszy album "57th & 9th". Muzyk zagra w klubach i arenach nie tylko w Europie, ale też Ameryce Północnej. Jak donosi Onet.pl, w trasie koncertowej Stingowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Dominic Miller, Josh Freese i Rufus Miller. Obok artysty na scenie zobaczymy też gości specjalnych - swoją muzykę zaprezentują Joe Summer i zespół The Last Bandoleros. 

Cykl koncertów został zaplanowany z rozmachem, ponieważ to pierwsza od ponad dziesięciu lat rockowo-popowa płyta wokalisty. Album "57th & 9th" ukazał się 11 listopada 2016 roku nakładem A&M/Interscope Records. Krążek powstał w zaledwie kilka tygodni, a za jego produkcję odpowiada Martin Kierszenbaum. Usłyszeć na nim możemy takie hity jak "I Can't Stop Thinking About You", czy "Petrol Head". 

Bilety na koncert Stinga w Warszawie wejdą do sprzedaży 21 listopada 2016 roku o godzinie 10.00. Będzie można je kupić na stronie Livenation.pl w cenach od 349 złotych.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów