Spotify wprowadza "Storyline", czyli własną wersję "Stories"

Telefon z aplikacją Spotify leży na drewnianym stole
Fotografia: Shutterstock

Spotify idzie z duchem czasu i postanowił stworzyć własną wersję InstaStories. Storyline będzie przeznaczone dla artystów i ich wiernych fanów.

Spotify jest serwisem streamingowym, który wciąż zyskuje na popularności. Dzięki niemu możemy zupełnie legalnie słuchać utworów naszych ulubionych wykonawców. Spotify co jakiś czas stara się wprowadzać innowacje, które mają przyciągnąć kolejnych użytkowników serwisu. Od dłuższego czasu współpracuje z Instagramem, dzięki czemu na InstaStories możemy udostępniać informacje o tym, czego słuchamy w danej chwili. Teraz Spotify postanawia iść o krok dalej.

Zobacz także: "Gra o Tron": Spotify przygotował niespodziankę dla fanów serialu HBO! 

Spotify wprowadza Storyline

Spotify zamierza rozszerzyć swoją działalność i tym samym szykuje prawdziwą niespodziankę dla swoich użytkowników! Serwis rozpoczyna współpracę z artystami, którzy teraz będą mogli powiedzieć nam znacznie więcej na temat swoich utworów.

Dzięki InstaStories artyści mają możliwość pokazać się swoim fanom od nieco bardziej prywatnej strony. Teraz od innej strony będą mogli zaprezentować również swoje utwory.

Storyline, czyli nowa funkcja na Spotify, pozwoli artystom ukazanie słuchaczom swoich utworów lub ich fragmentów z zupełnie nowej strony. Dzięki temu dowiemy się, w jakich okolicznościach powstała dana piosenka, a także co artysta chciał przekazać nam w poszczególnych wersach.

Myślicie, że nowa funkcja Spotify będzie przydatna?

Zobacz także: "YouTube Premium" i "YouTube Music" wchodzi na rynek. Czy to konkurencja dla Spotify?

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Rozpoznasz je po fragmencie tekstu?

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów