Spice Girls wracają! Kultowy zespół rusza w trasę koncertową

Paulina Ermel 06.11.2018
Spice Girls
Fotografia: Rex Features/EAST NEWS

Niestety w nieco zmienionym składzie niż pierwotnie. Wiemy kiedy i gdzie zagrają.

Od dawna spekulowano o tym, że Spice Girls wracają. Informacja właśnie została potwierdzona! Kultowy girlsband powraca i rusza w trasę koncertową. Znamy szczegóły tego przedsięwzięcia.

Spice Girls ruszają w trasę koncertową

Na początku tego roku członkinie Spice Girls potwierdziły, że spotkały się, aby przegadać szczegóły ewentualnej współpracy. I mamy to! Kultowy zespół lat 90. powraca i rusza w trasę koncertową. Niestety będzie to tylko trasa koncertowa po Wielkiej Brytanii - rozpocznie się 1 lipca 2019 roku w Manchesterze i skończy dwa tygodnie później występem w Londynie.

I choć to dobra wiadomość, mamy także jedną złą informację - dziewczyny zagrają w osłabionym składzie. Pierwotnie do zespołu należały Geri Halliwell, Emma Bunton, Melanie Brown, Melanie Chisholm i Victoria Beckham (wcześniej znana jako Victoria Adams). W trasę koncertową ruszą jednak bez tej ostatniej. Wszystko dlatego, że Victoria nie była zainteresowana reaktywacją girlsbandu - ma bowiem ręce pełne roboty - zajmuje się projektowaniem ubrań i promowaniem własnej marki.

Wybralibyście się na koncert Spicetek?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ciężko w to uwierzyć, ale te gwiazdy zupełnie się nie starzeją! Dzisiaj wyglądają nawet młodziej niż kiedyś. Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów