Solange szuka muzyków i chórku. Wystarczy nagrać krótki film i wysłać go e-mailem

Redakcja 05.12.2016
Solange Knowles
Fotografia: East News

W dzisiejszych czasach każdy ma szansę na sukces.

Solange Knowles z artystki znanej tylko nielicznym fanom alternatywy, dzięki swojej nowej płycie "A Seat at the Table" stała się jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Mimo to wciąż uznawana jest za artystkę, której twórczość skierowana jest do bardziej wymagającego słuchacza, który nie zadowala się "Lemoniadą" jej siostry Beyoncé

Solange szykuje się do trasy koncertowej promującej jej docenianą przez media i słuchaczy płytę. Ma tylko jeden problem, a pomocy w jego rozwiązaniu szuka u swoich fanów. Okazuje się, że brakuje jej muzyków. Dlatego artystka ogłosiła nabór na ludzi, którzy przez kilka miesięcy zastąpią jej rodzinę i dołączą do jej zespołu podczas trasy promującej "A Seat at the Table". 

Zaśpiewaj razem z Solange

Ogłoszenie zostało zamieszczone na stronie internetowej artystki Saint Heron. Solange zatrudni gitarzystę, keyboardzistę i chórek, w wieku od 18 do 35 lat. Okazuje się, że wystarczy wysłać e-maila. Co prawda największe szanse mają osoby zamieszkałe w Nowym Orleanie, ale jeśli ktoś będzie idealnym kandydatem, Solange z pewnością przyjmie go do swojej ekipy.

Aplikacja ma zawierać trzyminutowy film, na którym kandydaci chwalą się swoimi umiejętnościami i charyzmatyczną osobowością. Być może przeprowadzka do Nowego Orleanu może wywrócić życie do góry nogami, ale dla muzyków specjalizujących się w muzyce soul, r’n’b, jazz i blues nie ma chyba lepszego miejsca na rozwój.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów