"Sutra" Sistars w zupełnie nowej wersji!

Natalia Przybysz i Paulina Przybysz jako Sistars na koncercie w 2004 roku
Fotografia: TRICOLORS/East News

Siostry Przybysz, ku uciesze fanów, wracają po latach. Wydają reedycję swojej płyty, ruszają w trasę koncertową i... nagrywają nową wersję "Sutry"!

Uwielbiamy siostry Przybysz. Zarówno razem, jak i w wydaniach solowych. I choć zespół Sistars już nie istnieje i obie siostry robią kariery solowe, ostatnio postanowiły wrócić razem na scenę i wyjechać we wspólną trasę koncertową. Wzięły też udział w projekcie "Powroty", dzięki któremu powstała nowa wersja ich największego hitu, "Sutra".

"Sutra Rework" – siostry Przybysz znów razem

T-Mobile przygotował dla fanów muzyki wyjątkowy projekt "Powroty". Możemy w nim usłyszeć uwielbiane przez nas stare piosenki, w zupełnie nowym wydaniu! W ten sposób powstała już nowa wersja "Supermenki", którą Kayah nagrała wraz z raperem KęKę. Teraz przyszedł czas na siostry Przybysz i ich legendarną "Sutrę".

"Sutra Rework" powstała w wyniku współpracy sióstr z Bass Astral x Igo. To właśnie oni nadali nowego klimatu utworowi z 2004 roku, który wywindował siostry Przybysz do góry w show biznesie. I choć sam zespół Sistars już przestał istnieć, a Paulina i Natalia rozpoczęły kariery solowe, przyszedł czas na odświeżenie wspomnień. 21 września do sprzedaży trafi reedycja płyty "Siła sióstr", a same wokalistki wyruszą we wspólną trasę koncertową. My poprosimy "Sutra Rework" na żywo.

Zobacz także: Po latach siostry Przybysz ponownie łączą siły!

Nie ma co ukrywać, gwiazdy zarabiają dobrze. Płyty, tantiemy radiowe, kampanie reklamowe… To jednak koncerty przynoszą im jedne z największych zysków. Kwoty, jakie artyści otrzymują za występy przed publicznością są ogromne! W galerii znajdziecie najlepiej zarabiających na koncertach muzyków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów