Parodia "Shallow" z bohaterami "Gwiezdnych wojen". Musisz tego posłuchać!

Parodia "Shallow" stworzona przez serwis Nerdist
Fotografia: YouTube/Nerdist

Uwielbiamy "Narodziny gwiazdy", ale przede wszystkim "Shallow" i duet Bradleya Coopera i Lady Gagi. Parodia w stylu "Gwiezdnych wojen" również przypadła nam do gustu.

Film "Narodziny gwiazdy" podbił nasze serca, ale utwór "Shallow", który go promował, jeszcze bardziej! Bradley Cooper i Lady Gaga w duecie stworzyli utwór, który przyprawia nas o ciarki na całym ciele. Nic więc dziwnego, że jest chętnie wykorzystywany przez innych, którzy chcą go wykonać. Powstały już przeróżne odsłony piosenki, w tym polska wersja "Shallow". Teraz przyszedł czas na parodię, która doskonale trafi w gust wszystkich fanów "Gwiezdnych wojen".

Zobacz także: Bradley Cooper i Lady Gaga wystąpią na Oscarach! Aktor jest tym przerażony

Parodia "Shallow" z bohaterami "Gwiezdnych wojen"

Parodia "Shallow" została stworzona przez portal "Nerdist". W teledysku widzimy postaci ucharakteryzowane na bohaterów kultowego filmu "Gwiezdne wojny". Słowa piosenki opowiadają o związku Rey i Kylo Rena, czyli dwójki bohaterów, którzy pojawili się w najnowszych częściach serii. 

W teledysku pojawiają się również uwielbiani przez widzów Chewbacca oraz R2-D2. Ta parodia jest świetną rozrywką zarówno dla fanów "Gwiezdnych wojen", jak i "Narodzin gwiazdy". Koniecznie musicie to zobaczyć!

"Shallow" w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera będziecie mogli natomiast usłyszeć już podczas najbliższej gali rozdania Oscarów, która odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego.

Zobacz także: Oscary 2019 już za chwilę! Sprawdź, gdzie obejrzeć galę!

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów