Roksana Węgiel wygrała dziecięcą Eurowizję. Jej sukces skomentowała Edyta Górniak

Anna Respondek 26.11.2018
Roksana Węgiel
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Roksana Węgiel wystąpiła przed ponad 15-tysięczną publicznością w hali widowiskowo-sportowej Mińsk-Arena.

Roksana Węgiel swój talent zaprezentowała w popularnym programie dla dzieci "The Voice Kids". Z miejsca podbiła serca jurorów swoim niezwykłym głosem i charyzmą. Młoda piosenkarka w ostatnich dniach przeżyła niezwykłe chwile podczas Eurowizji Junior 2018, gdzie reprezentowała Polskę utworem "Anyone I want to be". 13-latce jako pierwszej udało się wygrać dziecięcą Eurowizję. 

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

W finale dziecięcej Eurowizji zmierzyło się 19 rywali, jednak to właśnie Polka i jej piosenka najbardziej spodobały się międzynarodowej publiczności i międzynarodowemu jury. Należy podkreślić raz jeszcze, że to pierwszy raz, kiedy Polska wygrała dziecięcą edycję Eurowizji. 

Gratulacje dla Roksany Węgiel płynął nieprzerwanym strumieniem. Wielu internautów wspiera młodą piosenkarkę i zachwyca się jej talentem. Głos w tej sprawie zabrała również Edyta Górniak, która Roksanę poznała w "The Voice Kids". Gwiazda pod zdjęciem zamieszczonym na profilu 13-latki napisała:

Słońce! Słońce! Moje słońce! Wiedziałam - zachwycała się. 

Sukcesu pogratulowali jej również Michał Szpak, Majka Jeżowska czy Michał Kwiatkowski. W krótkim czasie pod postem pojawiło się 100 tysięcy polubień i ponad 6 tysięcy komentarzy. 

My również gratulujemy! ;)

Jakie utwory królowały w przeszłości? Pamiętacie te hity z 2000 roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów