Róisín Murphy prezentuje nowy teledysk [wideo]

22.05.2016
Róisín Murphy prezentuje nowy teledysk [wideo]
Fotografia: screen z teledysku

Współzałożycielka Moloko, Róisín Murphy prezentuje klip do "Ten Miles High", kolejnego singla zapowiadającego czwarty, solowy krążek artystki.

Na jej ostatnie wydawnictwo "Hairless Toys", które ukazało się w maju ubiegłego roku, Murphy kazała czekać swoim fanom aż 8 lat. Tymczasem artystka postanowiła nie spoczywać na laurach, a efektem tego jest kolejny, solowy projekt w drodze. Jej najnowsza płyta „Take Her Up To Monto" swoją premierę będzie miała już 8. lipca oraz zostanie wydana nakładem PIAS America Records.

Pierwszym singlem zapowiadającym album był utwór "Mastermind", który został opublikowany w połowie kwietnia na oficjalnym profilu Soundcloud artystki. Jest nieco mroczny i nie brak w nim nawiązań do muzyki disco lat 80.

Natomiast kolejną piosenką promującą "Take Her Up To Monto" jest "Ten Miles High", z racji której powstał również teledysk, wyreżyserowany przez samą Róisín. Jego akcja toczy się na różnych planach na terenie Londynu, między innymi na budowie, w metrze, czy w biurze. Jego kolejne ujęcia przesuwają się jak w kalejdoskopie.

Tracklista:

1. Mastermind
2. Pretty Gardens
3. Thoughts Wasted
4. Lip Service
5. Ten Miles High
6. Whatever
7. Romantic Comedy
8. Nervous Sleep
9. Sitting and Counting

roisin

fot. materiały prasowe

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów