Rag'n'Bone Man wypuścił kolejny utwór promujący debiutancką płytę. "Skin" jest tak dobre jak "Human"

Redakcja 30.01.2017
Rory Graham
Fotografia: www.facebook.com/ragnbonemanuk/

Płyta "Human", której premiera zbliża się wielkimi krokami, poważnie namiesza na rynku muzycznym. 

Rory Graham, znany jako Rag'n'Bone Man, to aktualnie jeden z najpopularniejszych muzyków na świecie. Kiedy w lipcu 2016 roku na rynku muzycznym pojawił się jego utwór "Human", szybko znalazł swoje miejsce na listach przebojów.

Singiel niespodziewanie wyrósł na jeden z największych hitów ubiegłego roku. Trafił nawet na pierwsze miejsce listy sprzedaży na iTunes w 25 krajach, a w Polsce jest aktualnie wśród najczęściej granych utworów w stacjach radiowych. 

Teraz, kiedy wszyscy fani artysty czekają na jego debiutancki, długogrający krążek zatytułowany "Human", którego premiera zaplanowana jest na 10 lutego 2017 roku, muzyk zaprezentował nową piosenkę promującą tę płytę. Wszystko wskazuje na to, że "Skin", bo tak zatytułowany jest utwór, podbije serca wszystkich fanów artysty. Kawałek, do którego nie powstał jeszcze teledysk, wyróżnia się podniosłym i wzbogaconym chórkami refrenem, a mocny, przejmujący głos muzyka sprawia, że szybko wciśniemy przycisk "jeszcze raz". 

Rory Graham zdobywa kolejne nagrody, a swoimi przebojami podbija radiowe listy przebojów
Fotografia: www.instagram.com/ragnbonemanuk/

Rory Graham zdobywa kolejne nagrody, a swoimi przebojami podbija radiowe listy przebojów

Imponujący debiut

Rory Graham ma powody do zadowolenia. Jak podaje Sonymusic.pl, stacja BBC uznała go za jedną z muzycznych nadziei na 2017 rok. Artysta zdobył także prestiżową nagrodę Brits Critics' Choice Award. Laureatami tego wyjątkowego wyróżnienia w ubiegłych latach byli między innymi Adele, Sam Smith, czy chociażby Emilie Sande. 

Choć muzyk na scenie występuje już od 15. roku życia, dopiero teraz świat mógł zasmakować w jego mocnym, charakterystycznym głosie. Wcześniej Rory Graham był MC w rodzinnym Uckfield, a dopiero 4 lata później zachęcony przez ojca, zaczął śpiewać w klubach bluesowych. Dziś jest na ustach wszystkich miłośników dobrej muzyki, którzy z niecierpliwością oczekują na jego nowy krążek.

Dla wszystkich polskich fanów artysty, mamy dobrą wiadomość. Rag'n'Bone Man 2 kwietnia 2017 roku wystąpi z jedynym koncertem w Polsce. Muzyk zagra w warszawskim klubie Proxima, a bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów