Radosny Chester Bennington na sześć dni przed śmiercią. Opublikowano odcinek "Carpool Karaoke" z udziałem piosenkarza

Katarzyna Leszczyńska 13.10.2017
Chester Bennington w "Carpool Karaoke
Fotografia: YouTube/Tim Dilinger

Żona wokalisty zgodziła się na udostępnienie materiału.

Chester Bennington, który był przez wiele lat wokalistą zespołu Linkin Park, w lipcu popełnił samobójstwo. Fani piosenkarza byli zaskoczeni, ale przede wszystkim jego najbliżsi. Choć Chester zmagał się z depresją i wieloma uzależnieniami, w ostatnim okresie przed śmiercią nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii. Jakiś czas temu żona Chestera, Talinda Bennington, wstawiła na Twittera zdjęcie, które zostało zrobione kilka dni przed śmiercią wokalisty. Widać, że mężczyzna jest zrelaksowany i doskonale czuje się w gronie rodziny.

Podobna sytuacja miała miejsce na tydzień przed samobójstwem piosenkarza. Chester wziął wówczas udział w show Jamesa CordenaCarpool Karaoke”. W związku z samobójstwem wokalisty Linkin Park, odcinek do tej pory nie ukazał się w Internecie. Ostatnio jednak żona Benningtona zgodziła się na jego emisję. Odcinek „Carpool Karaoke” z Chesterem w roli głównej jest już dostępny na YouTubie i zadedykowany jest pamięci zmarłego muzyka. 

Również na tym filmie widać jak radosny był Chester na kilka dni przed śmiercią.  Nic nie mogło wskazywać na tak smutną kolej rzeczy. Tuż przed śmiercią wokalisty Linkin Park wydał nową płytę i muzycy planowali wyruszyć w trasę koncertową. Niestety Bennington zdecydował się popełnić samobójstwo, czym niezwykle zasmucił fanów na całym świecie. Piosenkarz osierocił sześcioro dzieci.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów