Krzysztof Zalewski udzielił wywiadu w ekstremalnych warunkach

Krzysztof Zalewski w samolocie w talk-show "Prze-lotne Pytania"
Fotografia: RedBull

Uwielbiamy Krzysztofa Zalewskiego przede wszystkim za jego muzykę. Okazuje się, że wokalista ma też ogromne poczucie humoru, co udowodnił w jednym z najnowszych wywiadów.

"Prze-lotne Pytania" to podniebny talk-show, w którym Łukasz Czapiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje gwiazdy na pokładzie samolotu. A nasi artyście muszą odpowiadać na różne, często skomplikowane pytania, w naprawdę ekstremalnych warunkach. Ostatnio z rozmową z Czapielą zmierzył się Krzysztof Zalewski.

Krzysztof Zalewski w "Prze-lotne Pytania"

Widać, że tak oryginalny wywiad sprawił Zalewskiemu trochę trudności. Trudno się dziwić, w tak ekstremalnych warunkach trudno się skupić. Ostatecznie jednak muzyk wybrnął z sytuacji. Opowiedział o tym, że kiedyś grał w poznańskim zespole, a jego ukochana pochodzi właśnie z tego miasta. W pewnym momencie Czapiela zapytał go o to, czego boi się najbardziej.

Że nie wykorzystam swoich szans – odpowiedział krótko Zalewski.

Później było znacznie zabawniej. Najbardziej rozbawiła nas odpowiedź na pytanie o słowa na literę Z. Trudno się dziwić, że wokalista miał akurat takie skojarzenia w tym momencie.

Zaćmienie, zarzyganie, zgaga, zupełna utrata zdolności umysłowych, zaskoczenie, zdziwienie – podał ciągiem Zalewski.

Jedno jest pewne – jego nie da się nie lubić. My mamy nadzieję, że wykorzysta wszystkie szanse, które daje mu los i jeszcze długo będziemy mogli cieszyć się jego muzyką i… poczuciem humoru. 

Zobacz także: Czas na odpoczynek? Muzyka relaksacyjna pomoże ci się odprężyć

Nie ma co ukrywać, gwiazdy zarabiają dobrze. Płyty, tantiemy radiowe, kampanie reklamowe… To jednak koncerty przynoszą im jedne z największych zysków. Kwoty, jakie artyści otrzymują za występy przed publicznością są ogromne! W galerii znajdziecie najlepiej zarabiających na koncertach muzyków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów