Polowanie na vinyl czyli Projekt #STRAIGHT TO VINYL i akcja Scavenger Hunt

Emilia Klima 11.10.2017
Polowanie na vinyl czyli Projekt #STRAIGHT TO VINYL i akcja Scavenger Hunt

Weź udział w projekcie "STRAIGHT TO VINYL" i wygraj uniklany egzemplarz pyty vinylowej islandzkiego muzyka Ásgeira!

We współpracy z Islandzką telewizją publiczną (RÚV) Ásgeir zorganizował projekt „Straight to Vinyl”, gdzie nagrywał bardzo proste wersje swoich utworów bezpośrednio na 7” winyli. Wszystko trwało 24 godziny i miało miejsce w jego studiu w Islandii. Akcja była transmitowana przez publiczną telewizję oraz YouTube’a od 17:00 5 lipca do tej samej godziny 6 lipca.

Każdy winyl jest opisany ręcznie i zawiera unikalne nagranie, które nie istnieje nigdzie indziej. Album jest dostępny wyłącznie poprzez akcje poszukiwań w różnych krajach. Ásgeir zachęcał fanów do wzięcia udziału w evencie w socialmediach hashtagiem #asgeirstraighttovinyl i do komentowania na YouTube, który utwór chcieliby usłyszeć podczas nagrań.

Asegir
Fotografia: Chillizet

Jedyna możliwość zdobycia unikalnej płyty, to wzięcie udziału w akcji Scavenger Hunt. W dziesiątkach miast na całym świecie chowane będą winyle nagrane podczas maratonu Ásgeira. Fani będą ścigać się, by dotrzeć do nich jako pierwsi. Może się to udać tylko dzięki podpowiedziom, które w Polsce, w Warszawie, usłyszycie na antenie radia Chillizet. Akcja rozpocznie się już 17 października o 13:00 w paśmie Martyny Wojciechowskiej.

We wtorek 17 października od 13:00 na Facebooku Chillizet będą pojawaiały się wskazówki odnośnie miejsca, w którym ukryta jest unikalna płyta. Finał akcji po 16:00 na antenie. Jesteście gotowi na vinylowe podchody? :)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów