Polak oczarował jurorów w ukraińskim "X Factorze". Kim jest Szymon Grzybacz?

Magdalena Barszczak 25.09.2018
Szymon Grzybacz
Fotografia: Instagram.com/szymon_grzybacz

O tym chłopaku będzie głośno!

Szymon Grzybacz to odkrycie ukraińskiej wersji "X Factora". 21-latek z Podwilka w Małopolsce zrobił prawdziwą furorę w programie, otrzymując cztery głosy "na tak". Jurorzy i publiczność byli oczarowani występem Polaka i jego możliwościami wokalnymi.

Polak podbija ukraińskiego "X Factora"!

Podczas castingu we Lwowie Szymon zaprezentował utwór "Wicked Game" Chrisa Isaaka. Polak porozumiewał się z jurorami po angielsku, jednak nauczył się kilku słów po ukraińsku. Choć krótka rozmowa w tym języku nie zapowiadała sukcesu, Polak zachwycił, popisując się niskimi i wysokimi tonami. Usłyszał też, że jego głos "jest bardzo seksowny".

To nie jest jego pierwszy raz! Polak występował już w 10. edycji "Must Be The Music". Na swoim kanale w sieci 21-latek popisuje się coverami Eda Sheerana czy Erica Claptona, ale nagrywa także swoje utwory.

Szymon lubi spokojne ballady. W zeszłym roku zadebiutował singlem "Malinowy raj", a już wkrótce ma ukazać się jego nowa piosenka.

Nie samą muzyką jednak człowiek żyje. Małopolanin dba o kondycję fizyczną i regularnie ćwiczy na siłowni, a efektami dzieli się na Instagramie.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Posłuchaj występu Szymona w ukraińskim X Factorze:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów