Ørganek & O.S.T.R. w oficjalnym utworze do filmu "Piłsudski". Posłuchaj "To nie miało prawa się stać!"

Tomasz Organek w teledysku do utworu "To nie miało prawa się stać!" do filmu "Piłsudski"
Fotografia: Materiały prasowe/NEXT FILM

Film "Piłsudski" już 13 września wchodzi na ekrany kin. W sieci pojawił się utwór promujący produkcję "To nie miało prawa się stać!" w wykonaniu Ørganka i O.S.T.R.

Oto jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów historycznych 2019 roku. "Piłsudski" już 13 września wchodzi na ekrany kin. Produkcja zapowiada się obiecująco, zważywszy na obsadę oraz charakteryzację. Borys Szyc w roli marszałka jest nie do poznania! Właśnie w sieci pojawił się utwór promujący film "Piłsudski". Na potrzeby produkcji współpracę nawiązało dwóch niezwykle popularnych muzyków - Ørganek i O.S.T.R. Musicie tego posłuchać!

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić!

"Piłsudski": Ørganek i O.S.T.R. w utworze "To nie miało prawa się stać!"

Nie da się ukryć, że utwór promujący film "Piłsudski" to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która łączy rap i rock. Trzeba jednak przyznać, że to, z pozoru dziwne połączenie, tworzy idealną kompilację z kadrami z kinowej produkcji.

W teledysku pojawiają się oczywiście Ørganek i O.S.T.R, którzy mają na sobie mundury legionistów, ale nie tylko. Gościnnie w klipie wystąpiła także Magdalena Boczarska, która w filmie Michała Rosy gra Marię Piłsudską, pierwszą żonę marszałka.

Piosenka tytułowa do filmu "Piłsudski" to umiejętne połączenie nowoczesnych konwencji, od silnego rockowego riff, poprzez rap, na filmowej balladzie skończywszy. Komponując ten utwór, chciałem oddać zarówno ducha mocno sensacyjnej historii, której pierwszoplanową postacią jest młody marszałek, jej wolnościowy, romantyczny etos, ale też nawiązać do teraźniejszości, wskazując na dość niespokojny charakter naszych czasów - mówi Tomasz Organek na temat swojej kompozycji.

Tytuł piosenki nawiązuje do wydarzeń, które zobaczymy na ekranie. Premiera filmu "Piłsudski" już 13 września. W filmie występują m.in.: Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Józef Pawłowski oraz Tomasz Schuchardt.

Zobacz także: Magdalena Boczarska spotkała się z Nicole Kidman! Zagrają razem w filmie?

Lubisz oglądać filmy? Jesteś pewny, że znasz wszystkie klasyki filmowe? W takim razie ten QUIZ jest właśnie dla Ciebie! Zobacz kadr z filmu i sprawdź, czy wiesz z jakiej popularnej produkcji pochodzi!

Rozwiąż quiz

Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: EastNews

1. Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów