Pezet ogłosił jeden koncert promujący album "Muzyka współczesna". Muzyk nie planuje więcej występów

Pezet w kaszkietówce na H&M Music Koncert
Fotografia: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Pezet po 7. latach powrócił z nową płytą. Muzyk postanowił jednak nie organizować dużej trasy koncertowej. Zamierza zagrać tylko jeden koncert w ramach promocji krążka.

Pezet wydał właśnie album "Muzyka współczesna". Fani rapera aż siedem lat czekali na jego najnowszy krążek. Okazuje się jednak, że Pezet nie planuje tym razem dużej trasy koncertowej. Jak podaje Onet, muzyk ogłosił właśnie, że zaplanował tylko jeden koncert w ramach promocji krążka "Muzyka współczesna". Okazuje się, że będzie miał on miejsce 19 grudnia na warszawskim Torwarze. Pezet zdradził szczegóły dotyczące tego wydarzenia.

Zobacz także: Pezet wydał płytę "Muzyka współczesna". To pierwsze wydawnictwo od siedmiu lat 

Pezet zagra tylko jeden koncert w ramach promocji krążka "Muzyka współczesna"

"Muzyka współczesna" jeszcze przed premierą osiągnęła status złotej płyty. Trudno się dziwić, fani Pezeta długo czekali na ten krążek. Jest to szósta płyta w dorobku artysty. Tej jednak nie będzie towarzyszyła trasa koncertowa.

Ostatnio Pezet pojawił się jako gość podczas koncertu Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym. Teraz sam organizuje występ, choć nie będzie to duża trasa koncertowa. Postanowił zagrać tylko jeden koncert w ramach promocji najnowszej płyty.

Nie będę grał żadnej dużej, zorganizowanej trasy. Zagramy jeden, jedyny, wyjątkowy koncert. Wiem, że zrobimy to na każdym poziomie absolutnie najlepiej, jak się da. Będzie tam wszystko, co zawsze chciałem osiągnąć na scenie. Tu nie będzie kompromisów. Mam taki plan, żeby zagrać mój najlepszy koncert - tak, jakby miał być ostatnim - poinformował artysta.

Jedyny koncert Pezeta, promujący płytę "Muzyka współczesna", odbędzie się w Warszawie na Torwarze. Muzyk zagra utwory z najnowszego krążka, jak również swoje największe hity z wcześniejszych albumów. Na scenie pojawią się goście, którzy towarzyszyli mu podczas nagrywania "Muzyki współczesnej". 

"Muzyka współczesna": koncert Pezeta na Torwarze - bilety

Sprzedaż biletów na koncert Pezeta na Torwarze ruszy 10 października o godzinie 12:00 za pośrednictwem Going. 

Zobacz także: Już jest oficjalny zwiastun filmu "Proceder" o życiu Chady! W rolach głównych Kożuchowska i Więdłocha

Uważasz się za znawcę muzyki? Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź swoje siły!

Na obrazie przedstawieni są członkowie zespołu Queen.
Rozwiąż quiz

Podejmij muzyczne wyzwanie i odpowiedz, czy dane stwierdzenie jest prawdą, a może fałszem

Na obrazie przedstawieni są członkowie zespołu Queen.

1. Ryszard Riedel był jednym z założycieli zespołu Dżem.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów