Nowy teledysk Pauliny Przybysz a w nim... Nosowska! Zobacz klip do piosenki "Papadamy"

Paulina Przybysz i Katarzyna Nosowska wspólnie śpiewają na koncercie
Fotografia: Karol Makurat/REPORTER

Takiej kombinacji jeszcze nie było! Katarzyna Nosowska gościnnie w piosence Pauliny Przybysz. Obie wokalistki wystąpiły w teledysku do utworu "Papadamy".

"Chodź tu" to trzeci solowy album Pauliny Przybysz. Ukazał się jesienią ubiegłego roku. Teraz wokalistka wydała teledysk do piosenki "Papadamy", która pochodzi właśnie z tego krążka. Jest to o tyle wyjątkowy utwór, że oprócz Pauliny możemy usłyszeć w nim również Katarzynę Nosowską. Obie wokalistki wystąpiły w najnowszym teledysku do piosenki.

Nosowska i Przybysz łączą siły

"Papadamy" to kolejny singiel promujący płytę "Chodź tu". Wcześniej były to: "Dzielne kobiety", "Pirx" oraz "Drewno". Teraz przyszedł czas na utwór, w którym gościnnie wystąpiła Katarzyna Nosowska. Wspólnie z Przybysz stworzyła kompozycję idealną. My kochamy obie wokalistki! Słyszeliście już tę piosenkę?

Paulina Przybysz wydała teledysk do piosenki "Papadamy". W nim również możemy zobaczyć Katarzynę Nosowską. Obie panie wspólnie wystąpią również na trasie koncertowej "Women's Voices". Oprócz nich zaśpiewają także: Monika Brodka, Kayah oraz Daria Zawiałow. Paulina ma przed sobą również trasę koncertową z siostrą Natalią, "Przybysz & Przybysz".

Zobacz także: Nosowska nagrała "klasyczny wakacyjny film". Internauci płaczą ze śmiechu

Nie ma co ukrywać, gwiazdy zarabiają dobrze. Płyty, tantiemy radiowe, kampanie reklamowe… To jednak koncerty przynoszą im jedne z największych zysków. Kwoty, jakie artyści otrzymują za występy przed publicznością są ogromne! W galerii znajdziecie najlepiej zarabiających na koncertach muzyków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów