Kiedy odbędzie się Orange Warsaw Festival 2019? Znamy datę!

Paulina Ermel 18.01.2019
Orange Warsaw Festival
Fotografia: EAST NEWS

Jeden z najpopularniejszych festiwali muzycznych w Polsce - Orange Warsaw Festival - już niedługo odbędzie się po raz kolejny! Kiedy, kto na nim zagra i gdzie dokładnie będzie można posłuchać koncertów? Zobaczcie.

Wygląda na to, że Orange Warsaw Festival powróci! Jeden z najpopularniejszych festiwali w Polsce, odbędzie się w stolicy już po raz dwunasty. Co roku przyciąga on rzesze wiernych fanów muzyki, a każda edycja oferuje słuchaczom coś wyjątkowego. Kiedy dokładnie i gdzie odbędą się koncerty?

Orange Warsaw Festival 2019 już niedługo! Wiemy, gdzie dokładnie w stolicy się odbędzie i w jakich dniach konkretnie. Zobaczcie.

Orange Warsaw Festival 2019 - kiedy

Organizatorzy Orange Warsaw Festival ogłosili właśnie, kiedy odbędzie się 12. już edycja festiwalu. Orange Warsaw Festival 2019 odbędzie się w dniach 31.05-1.06.2019 roku! Na scenie każdego dnia zobaczymy po kilku artystów. Niestety jeszcze nie wiadomo, kto zagra i kto będzie headlinerem tegorocznej edycji. Co roku impreza przyciąga fanów różnych gatunków muzycznych - wszystko dlatego, że na scenie grają zarówno zespoły rockowe, raperzy, jak i wykonawcy popowi. Dla każdego znajdzie się tutaj coś dobrego.

Orange Warsaw Festial 2019 - gdzie

Pierwsza edycja festiwalu pod patronatem marki Orange odbyła się na warszawskim Placu Defilad. Później kilkukrotnie zmieniano miejsce - koncerty grane były m.in. na Stadionie Narodowym. Od kilku edycji jednak doskonale w roli miejsca festiwalu sprawdza się Tor Wyścigów Konnych Służewiec! To właśnie tutaj co roku zbiera się nawet... 300 tysięcy osób! Liczba słuchaczy z roku na rok rośnie - w pierwszej edycji, która odbyła się w 2008 roku, wzięło udział zaledwie 35 tysięcy osób!

Zobacz także: Złote Lwy 2018 rozdane. Pełna lista laureatów 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Orange Warsaw Festival - atrakcje

Prócz fantastycznych występów uczestnicy OWF mają szansę skorzystać z licznych atrakcji. Wrażenie robi przede wszystkim szeroka oferta gastronomiczna, ale też inne imprezy, które odbywają się na terenie Toru Wyścigów Konnych. W zeszłym roku ci, którzy chcieli chwilowo odpocząć od słuchania wykonawców albo zmienić klimat, mieli szansę potańczyć w "namiocie" Orange albo znanych rozgłośni radiowych, które rozstawiły na OWF swoje punkty.

Orange Warsaw Festival - ceny biletów

Nieznana jest jeszcze cena biletów Orange Warsaw Festival 2019. W poprzedniej edycji bilety kosztowały od 229 zł do 399 zł. Cena różni się w zależności od liczby dni, na które się wybieramy. Za jeden dzień Orange Warsaw Festival 2018 trzeba było zapłacić 229 zł, a za karnet obejmujący całe dwa dni 399 zł.

Wybieracie się na festiwal?

Gwiazdy uwielbiają czerwone dywany. Zobaczcie, jak prezentowały się na Festiwalu Filmowym w Gdyni! Te kreacje robią niezłe wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów