Open'er Festival ogłosił pierwszych trzech artystów! Zaskoczeni?

Paulina Ermel 22.11.2018
Open'er Festival
Fotografia: Piotr Hukalo/Polska Press/East News

Najpopularniejszy festiwal muzyczny w Polsce już niebawem powraca. Znamy pierwszych artystów, którzy staną na scenie edycji w 2019 roku!

Od imprezy Open'er Festival 2018 minęły 4 miesiące, a żądni dobrej muzyki fani nie mogli się doczekać informacji na temat kolejnej edycji. Organizatorzy w tym roku wyjątkowo długo zwlekali z pierwszymi ogłoszeniami. Ale już wiemy! Ci trzej artyści zawojują scenę w 2019 roku!

Open'er Festival 2019: artyści

Mamy dla was najświeższe informacje! Organizatorzy Open'er Festival ogłosili właśnie pierwszych trzech artystów, z którymi bawić się będziemy w dniach 3-6 lipca 2019 roku! Wśród nich znalazł się już jeden headliner i dwa popularne rockowe zespoły. Zapowiada się naprawdę mocny skład!

3 lipca na głównej scenie Open'era będziemy mogli zobaczyć i posłuchać... Travisa Scotta! To w tej chwili jeden z najpopularniejszych raperów, a jego ostatnia płyta "Astroworld" spotkała się z zachwytem fanów.

Z kolei 4 lipca, również na głównej scenie, pobujamy się w rytm hitów takich zespołów jak Greta van Fleet i 1975!

Zadowoleni? A możecie macie już swoje kolejne typy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Festiwale muzyczne i filmowe mają wielu fanów na całym świecie. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądał dawniej np. festiwal filmowy w Cannes? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów