Nowy teledysk Samphy jest magiczny i genialny w swej prostocie

Redakcja 02.02.2017
Teledysk "(No One Knows Me) Like The Piano"
Fotografia: YouTube.com

Fani Brytyjczyka czekali na debiutancki materiał aż siedem lat.

Sampha Sisay znany miłośnikom muzyki elektronicznej, soulu, rapu i r’n’b głównie ze swojej współpracy z artystami takimi jak Solange, Kanye West, Drake, Jassie Ware i SBTRKT, już 3 lutego 2017 roku wyda nakładem wytwórni Young Turks album pod tytułem "Process". W sieci pojawił się teledysk promujący drugi singiel z tej płyty "(No One Knows Me) Like The Piano"

Nikt nie zna mnie tak dobrze, jak pianino z domu mojej matki – wyznaje Sampha w utworze.

Bez wątpienia klip oddaje te emocje. Jest jak intymna rozmowa z instrumentem, a kobieta, która występuje w teledysku, jest jego uosobieniem. Brytyjczyk stworzył mroczny i lekko depresyjny klimat. To świat magii, a nagromadzone emocje materializują się w złotym dymie. To drugi teledysk promujący płytę "Process". We wrześniu 2016 roku artysta udostępnił klip do "Blood On Me".

"Process" to pierwszy długogrający album w solowej karierze Samphy. Przedtem miłośnicy jego talentu mogli posłuchać EP-ek: "Sundanza" z 2010 roku i "Dual" z 2013 roku. W związku z premierą płyty, w grudniu 2016 roku artysta wyruszył w światową trasę koncertową. Po koncertach w Japonii, USA i w Kanadzie, w marcu 2017 roku odwiedzi Europę - Paryż, Brukselę, Hamburg, Kolonię i Kopenhagę.

Co ważne, Sampha 19 marca 2016 roku wystąpi w Warszawie w klubie Proxima

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów