Dawid Podsiadło zdradził, czego słucha! Udostępnił nawet fanom swoją playlistę

Dawid Podsiadło na trybunach na meczu delikatnie się uśmiecha
Fotografia: Beata Zawadzka/East News

Fani Dawida Podsiadło zastanawiają się, czego tak naprawdę słucha ich idol. Teraz mogą się dowiedzieć tego, dzięki nowej funkcji od Spotify!

Spotify stara się urozmaicać swoim użytkownikom czas spędzony w domu, a także doznania muzyczne. W związku z tym w aplikacji i na stronie pojawiły się nowe funkcje, które mają przybliżyć nas nieco do naszych ulubionych artystów, a jednocześnie do innych fanów słuchanych przez nas piosenek na całym świecie. To właśnie dzięki jednej z tych funkcji możemy się dowiedzieć także, czego słucha najczęściej Dawid Podsiadło!

Zobacz także: Dawid Podsiadło wziął udział w wyzwaniu Taconafide. Nagrał piosenkę, która już bije rekordy popularności! 

Nowe funkcje na Spotify! Dawid Podsiadło zdradził, czego słucha

Jedną z funkcji, którą wprowadził Spotify, jest dostępność do kolekcji "Listening Together". W ramach serii każdy z nas będzie mógł posłuchać utworów polecanych przez naszych ulubionych artystów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Są to jednak nie byle jakie playlisty. Okazuje się, że każda z nich ma być stworzona przez muzyków z myślą o tym, co każdy z nas może robić w domu.

Na naszym rodzimym podwórku akcję zainaugurowali Dawid Podsiadło i Margaret, którzy podzielili się z fanami swoimi playlistami do słuchania w domu podczas ulubionych zajęć. 

Dawid Podsiadło stworzył playlistę do... grania! Gaming z Dawidem Podsiadło ma rytm takich utworów jak: "Run To You" Bryana Adamsa, "Eyes On Me" Faye Wong oraz "In My Head" Queens of the Stone Age. 

Margaret stworzyła natomiast playlistę "Workout with Margaret". Dzięki niej możecie ćwiczyć wraz z Gosią do jej ulubionych utworów, którymi są m.in.: "Say So" Doja Cat oraz "Amarillo" J Balvin. Wśród ulubionych piosenek wokalistki nie zabraknie także jej hitu, pt. "Serce Baila"

Dziś niewielu rzeczy jestem pewna poza tym, że muzyka to energia, która napędza mnie do życia - mówi Margaret, zachęcając do domowych treningów. 

Tego typu playlist będzie jeszcze więcej! Globalnie w projekt już zaangażowały się m.in.: Selena Gomez i Dolly Parton. Playlisty stworzone przez gwiazdy nadadzą się idealnie do gotowania, medytacji, a nawet... leniuchowania! Dostępne są na stronie i w aplikacji w zakładce "Ścieżka dźwiękowa dla Twojego domu".

To jednak nie koniec niespodzianek od Spotify! Twórcy apki postanowili uruchomić także stronę internetową Listening Together, na której możecie sprawdzić, kto w tym samym momencie słucha tego samego utworu co ty i to na całym świecie! Wszystko po to, żeby odkryć moc muzyki i zbliżać do siebie ludzi.

Zobacz także: "W głębi lasu" to nowy polski serial od Netflixa z wieloma gwiazdami! Zobacz zapowiedź i poznaj szczegóły

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Rozpoznasz je po fragmencie tekstu? 

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów