Nowa piosenka Amy Winehouse trafiła do sieci!

Paulina Ermel 19.02.2019
Amy Winehouse
Fotografia: ASSOCIATED PRESS/East News

Amy Winehouse zmarła 8 lat temu, ale jej muzyka wciąż cieszy się ogromną popularnością. Do sieci trafiła właśnie nowa piosenka z jej udziałem!

Amy Winehouse była i pozostaje jedną z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarek. Gwiazda, która charakterystycznym mocnym głosem wyśpiewywała soulowe piosenki, zmarła w 2011 roku. Nie jest tajemnicą, że dużą część swojego życia spędziła na imprezowaniu, nadużywaniu alkoholu i innych substancji. I to właśnie zatrucie alkoholowe doprowadziło do jej śmierci.

I choć nie będziemy mieli okazji posłuchać jej na żywo, wciąż mamy możliwość słuchać jej kultowych piosenek. A także jednej zupełnie nowej! Do sieci trafił właśnie nowy utwór z udziałem Amy. Jak to się stało?

Nowa piosenka Amy Winehouse

Parę miesięcy po śmierci Amy w lipcu 2011 roku, światło dzienne ujrzała jej ostatnia płyta pt. "Back to black". Ostatnie dzieło Amy okazało się hitem i przez długi czas królowało na szczycie list przebojów i zestawień płyt.

Wygląda na to, że teraz mamy okazję posłuchać kolejnej piosenki z udziałem Winehouse. Okazuje się bowiem, że producent Salaam Remi, który przez lata współpracował z wokalistką, wypuścił właśnie nowy utwór z udziałem gwiazdy!

W podkładzie piosenki użyto wokalnych improwizacji Amy. Myślicie, że przyjmie się tak dobrze, jak inna twórczość piosenkarki?

Lubicie festiwale muzyczne? Poznajcie 10 najlepszych, na które na pewno będziecie chcieli pojechać!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów