Nosowska jak Beyonce. Zobacz jej nowy klip!

Katarzyna Nosowska z fryzurą afro na głowie w teledysku do piosenki "Nagasaki"
Fotografia: YouTube/KayaxTV

Pamiętacie teledysk Beyonce i Jaya-Z nakręcony w Luwrze? Zapomnijcie o nim! Teraz Kasia Nosowska wkroczyła do muzeum i nagrała klip do utworu "Nagasaki".

Już za miesiąc światło dzienne ujrzy kolejny solowy album Katarzyny Nosowskiej. Premiera płyty "Basta" zaplanowana jest na 12 października. Teraz wokalistka wydała drugi teledysk promujący krążek. Klip do utworu "Nagasaki" bez wątpienia jest bardzo kreatywny, a nakręcony został w Muzeum Narodowym w Warszawie. Co ciekawe, Kasia Nosowska w teledysku pojawia się różnych wcieleniach.

Nowy teledysk Nosowskiej - "Nagasaki"

Dopiero co pisaliśmy, że Katarzyna Nosowska pojawiła się w teledysku do piosenki "Papadamy", której autorką jest Paulina Przybysz. Teraz artystka postanowiła wydać własny klip. Możemy zobaczyć ją zarówno chodzącą po muzeum, jak i wyglądającą do nas prosto z obrazów. Nie da się ukryć, że takiego teledysku w Polsce jeszcze nie było! Piosenka również jest oryginalna, utrzymana w klimacie pierwszego singla z płyty "Basta", "Ja pas!".

Nie od dziś wiadomo, że Kasia Nosowska lubi elektroniczne klimaty. Zapewne cały krążek będzie utrzymany w tym samym tonie. Zobaczcie teledysk "Nagasaki"! Wam też kojarzy się z teledyskiem Beyonce, który kręcony był w Luwrze? Jedno jest pewne - jest o wiele bardziej humorystyczny. 

Zobacz także: Nosowska tańczy do techno. To wideo podbija sieć!

Nie ma co ukrywać, gwiazdy zarabiają dobrze. Płyty, tantiemy radiowe, kampanie reklamowe… To jednak koncerty przynoszą im jedne z największych zysków. Kwoty, jakie artyści otrzymują za występy przed publicznością są ogromne! W galerii znajdziecie najlepiej zarabiających na koncertach muzyków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów