Nosowska nagrała na nowo swój wielki przebój. "Ciary"

Magdalena Barszczak 20.07.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: East News

Co wyszło ze współpracy liderki Hey z Zamilską? Sprawdźcie koniecznie!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy została gwiazdą Instagrama, napisała książkę i wydała singiel zapowiadający nową płytę. Teraz Kasia Nosowska znów zaskakuje! Nagrała swój wielki przebój w zupełnie nowej aranżacji.

Nosowska odświeżyła swój wielki hit

Chodzi o piosenkę "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć" z debiutanckiej solowej płyty Nosowskiej pt. "puk, puk" z 1996 roku. Utwór został wykorzystany m.in. w filmie "Gry uliczne" Krzysztofa Krauzego. Teraz powrócił za sprawą współpracy wokalistki z kompozytorką i producentką Natalią Zamilską. Panie spotkały się w ramach projektu „Powroty” T-Mobile Music Beats. 

Każdy, kto śledzi karierę Nosowskiej, wie, że po zawieszeniu działalności Hey nie osiadła na laurach. W kwietniu ukazał się jej singiel "Ja pas!", w którym pokazała, jaki jest jej kierunek muzycznych zainteresowań. Odeszła od rocka na rzecz muzyki elektronicznej.

W takim klimacie jest też utrzymana odświeżona wersja jej starego przeboju. Zamilska to przecież jedna z czołowych przedstawicielek muzyki techno. Piosence „Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć (Zamilska remix)” towarzyszy futurystyczny teledysk. 

Jak utwór w nowej aranżacji przyjęli fani? Głosy są podzielone, ale większość doceniła muzyczne poszukiwania artystki. Nie brakuje jednak osób, które wolą oryginał.

Cud, miód i kosmos.

Znów dałaś po garach.

Ciary! Rewelka!

No i po co tak kombinować? Oryginał jest idealny, oddaje geniusz w czystej postaci.

Wolę oryginał.

Jak wam się podoba wielki hit Nosowskiej w wersji techno? Dajcie znać w sondzie.

„Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć (Zamilska remix)”:

Wersja z 1996 roku:

Zobacz także: Kasia Nosowska wraca z nowym tutorialem. Te usta „sugerują przyjemność”

Zagłosuj

Jak ci się podoba wielki hit Nosowskiej w nowej aranżacji?

Liczba głosów:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów