"Nie ma fal" w zupełnie innej wersji. Niezwykły cover hitu Dawida Podsiadły

Hanna Skowron 31.10.2018
Sandra Rugała
Fotografia: Instagram.com/sandrarugala

Jak brzmi w wykonaniu dziewczyny?

"Nie ma fal" to drugi singiel promujący album Dawida Podsiadły pt. "Małomiasteczkowy". Melodyjny utwór wypełniony syntezatorami przypadł do gustu fanom, tak samo jak cała płyta, która już po tygodniu osiągnęła status platynowej. Piosenka doczekała się też ciekawego coveru.

"Nie ma fal" w zupełnie innej wersji

Tym razem chętnie grany w radiu utwór doczekał się swojej kobiecej wersji. Piosenkę na warsztat wzięła Sandra Rugała, która akompaniowała sobie na keyboardzie. Jej wersja jest na pewno prostsza niż wersja Dawida, ale nie pozbawiona kobiecego wdzięku i zmysłowości.

Piosenkarka zdobywa popularność w sieci, nagrywając własne wersje znanych utworów i ma wiernych fanów. Ma też własny zespół, z którym tworzy autorskie produkcje. "Nie ma fal" w jej wykonaniu też ich zachwyciło. "Twój głos idealnie pasuje do tej piosenki", "Czekałam na to w Twoim wykonaniu i nie zawiodłam się" - pisali pod nagraniem.

To nie pierwszy cover hitu Podsiadły w jej wykonaniu. Sandra prezentowała już na swoim kanale piosenkę "Małomiasteczkowy". "Wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów i kompozytorka" - pisze o sobie na Youtubie Sandra. Coś nam się wydaje, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wiedzieliście, że te piosenki są coverami?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów