Natalia Nykiel w nowej odsłonie. Takiej jej nie słyszeliście!

Julita Buczek 29.10.2018
Natalia Nykiel w nowej odsłonie
Fotografia: Instagram @natnykiel

Natalia Nykiel w wersji, jakiej nigdy przedtem nie słyszeliście!

Pomimo młodego wieku, Natalia Nykiel jest już uznaną piosenkarką z kilkoma przebojami na koncie. Jej kariera nabrała tempa po udziale w programie "The Voice of Poland", w którym dotarła do finału konkursu. Do tej pory wydała dwa albumy studyjne. Jeden z nich "Lupus Electro", otrzymał status złotej płyty.

Co przygotowała Natalia Nykiel dla swoich fanów?

Piosenkarka przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Do tej pory jej słuchacze przyzwyczajeni byli do elektronicznego brzmienia. Artystka niedawno umieściła w sieci nowe wersje dwóch piosenek "Pokój 5" oraz "Łuny". Ich aranżacja potrafi zaskoczyć, ponieważ rozpisana jest na głos oraz fortepian. Nykiel nagrała te piosenki na zaproszenie platformy Vevo. Jej fani na pewno będą pod wrażeniem obydwu utworów, ponieważ po raz pierwszy zaprezentowała tak emocjonalne oblicze.

Trasa koncertowa Natalii Nykiel

Utworów w nowej aranżacji będzie można posłuchać podczas trasy koncertowej Natalii zatytułowanej "V Tour". W setliście nie zabraknie takich utworów jak "Kokosanki", "Spokój" czy Total Błękit". Podczas trasy koncertowej Nykiel, w roli supportu wystąpi Andrzej Mrozek.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów