Natalia Nykiel nagrodzona na festiwalu filmowym w Palm Springs. Doceniono jej teledysk

Magdalena Barszczak 15.01.2019
Natalia Nykiel
Fotografia: Lukasz Piecyk/REPORTER

Ostatni klip artystki został zauważony na arenie międzynarodowej.   

Kolejny sukces Polaków za granicą! Natalia Nykiel została doceniona na prestiżowym festiwalu filmowym w Palm Springs za teledysk do piosenki "Łuny". To kolejne wyróżnienie dla tego klipu, ale pierwsze na rynku światowym.

"Łuny" to dzieło Łukasza Zabłockiego. Teledysk został nagrany w Hiszpanii, w mieście Reus. Polscy dziennikarze uznali go za jeden z najlepszych polskich teledysków 2018 roku!

Zobacz także: Natalia Nykiel w nowej odsłonie. Takiej jej nie słyszeliście!

Natalia Nykiel nagrodzona za teledysk "Łuny" na Queen Palm International Film Festival!

Klip do singla "Łuny" od 19 października 2018 możemy oglądać w serwisie YouTube, gdzie zyskał już ponad 120 tys. wyświetleń. W Palm Springs wygrał główną nagrodę w kategorii Teledysk. Piosenkarka podziękowała już za to wyróżnienie na Instagramie.

Piosenka "Łuny" Natalii Nykiel zadebiutowała podczas festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2018. Jak podaje onet.pl, singiel został skomponowany we współpracy z Michałem "Foxem" Królem, a tekst stworzyli Jakub Parowicz i Andrzej Mrozek.

O Natalii Nykiel zrobiło się głośno za sprawą jej występu w programie "The Voice of Poland", w którym dotarła do finału. Jej głos zachwycił Polaków, a wokalistka szturmem wdarła się na listy przebojów. W 2014 roku wydała debiutancki krążek "Lupus Electro", przy którym współpracowały największe polskie gwiazdy, m.in. Katarzyna Nosowska, Paulina Przybysz i Karolina Kozak. Jej drugi album "Discordia" ukazał się w 2017 roku. Ostatnio artystkę można usłyszeć na specjalnej płycie zespołu T.Love "T.Cover".

Zobacz także: Natalia Nykiel na scenie prezentuje wyrazisty wizerunek. To zupełnie inna dziewczyna

Sprawdźcie, czy znaliście oryginały, zanim zyskały popularność jako covery!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów