Natalia Kukulska, czyli zupełnie nowa "Kobieta". "To nie jest protest song"

Paulina Szestowicka 15.05.2017
Natalia Kukulska
Fotografia: www.zetchilli.pl

Wokalistka pracowała nad nowym materiałem ponad rok. Premiera nowej płyty zaplanowana została na jesień. 

Natalia Kukulska zaprezentowała nowy singiel "Kobieta" - utwór zapowiadający nową płytę, której premiera jest zaplanowana na wrzesień 2017 roku.

Wokalistka wróciła po dwuletniej przerwie, której zdecydowanie nie możemy nazwać urlopem. Nie tylko ciężko pracowała nad nowym materiałem muzycznym, ale też wzięła udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych. 

Działo się dużo. Oprócz tego, że promowałam "Ósmy plan", zaangażowałam się w kilka projektów muzycznych - była trasa Adasia Sztaby, Michael Jackson symfonicznie, nagrałam też dla Disney'a, do "Muminków", które ukażą się w tym roku - powiedziała Natalia Kukulska. - A skoro o bajkach mowa - powiększyła się rodzina. Miałam też przygodę z programem telewizyjnym "The Voice of Poland", gdzie miałam okazję zarazić się energią. Miło wspominam ten program, bo to było wyzwanie w zaawansowanej ciąży.

Piosenkarka razem z zespołem napisała piosenki na nową płytę przebywając w górach. Zmiana otoczenia ułatwiła jej poszukiwanie nowej muzycznej drogi. Co ważne, nowy album będzie pokazaniem nie tylko nowych inspiracji, ale też umiejętności. 

Natalia Kukulska o "Kobiecie" i nowej płycie [WIDEO]

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów