Naomi The Goddess w Gabinecie Dźwięku. Utalentowana dziewczyna z Atlanty, o której będzie głośno

Redakcja 03.01.2017
Naomi The Goddess
Fotografia: Naomi The Goddess/Facebook.com

Gabi Drzewiecka zaprosiła na live session artystkę, która ma szansę na wielki międzynarodowy sukces.

Naomi Brooks, bo tak naprawdę nazywa się Naomi The Goddess, to młoda i bardzo utalentowana dziewczyna, która mieszka w Atlancie w Stanach Zjednoczonych. Stawia dopiero pierwsze kroki w muzyce, więc jak twierdzi Gabi Drzewiecka - wielki sukces ma jeszcze przed sobą, ale najważniejsze jest to, że ma w sobie wielki potencjał. 

Naomi Brooks łączy soul z rapem. Śpiewa o miłości i sposobach na uporanie się z emocjami. Jej pierwsza EP-ka "Scorpio Twin Flames" ukazała się w październiku 2016 roku. Wcześniej w sieci nie było zbyt wielu śladów działalności Brooks. W sesji na żywo w Gabinecie Dźwięku wykonała trzy utwory pochodzące z debiutanckiego materiału.

Praca nad EP-ką "Scorpio Twin Flames" była dla mnie świetnym doświadczeniem. Piosenka "The Runner" jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ czuję się, jakbym uciekała. Jeśli kiedykolwiek słyszeliście o związkach typu Twin Flames  - wiecie, że w takiej relacji zawsze jest ktoś, kto chce uciec i ktoś, kto chce zostać. Ja jestem uciekającym i pragnę odnaleźć sposób na to, żeby znaleźć spokój – wyznała artystka w podczas nagrań.

Kolejną piosenkę "Diamond In The Rough" Naomi Brooks wykonuje z raperem T.R.3. Kiedy znaleźliśmy ten beat zaczęliśmy się nim bawić i mieliśmy z tej zabawy dużo radości – powiedzieli muzycy w Gabinecie Dźwięku. Cały materiał można odsłuchać na soundcloud.com.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów