Naga Anja Rubik w teledysku "Lost Me" Mary Komasy [wideo]

16.05.2016
Naga Anja Rubik w teledysku "Lost Me" Mary Komasy [wideo]
Fotografia: printscreen z teledysku

Mary Komasa zaprezentowała teledysk do utworu "Lost Me", w którym wystąpiła supermodelka Anja Rubik. Zarówno artystka, jak i modelka występują w nim... nago.
 

"Lost" to utwór pochodzący z ostatniej płyty Mary zatytułowanej po prostu "Mary". Z tej okazji powstał teledysk, w którym główną rolę gra, prywatnie przyjaciółka artystki, światowej klasy modelka - Anja Rubik. Anja gra zmęczoną, zrezygnowaną modelkę, która idzie po wybiegu, w długiej sukni na ramiączkach, którą nagle z siebie zrzuca, wprawiając w zaskoczenie widownie i fotoreporterów. Na widowni, pośród tłumu można odnaleźć także autorkę utworu, również pozbawioną ubrań. Finalnie panie wspólnie śpiewają tekst piosenki, przytulając się do siebie.

źródło: nowness.com

Autorem zdjęć powstałego klipu jest Piotr Sobociński, zdobywca nagrody specjalnej za zdjęcia do polskich produkcji "Bogowie", "Strefa Nagości", za reżyserie brat Mary - reżyser Jan Komasa, a za kostiumy siostra - Zofia Komasa. 2 dni temu Anja ogłosiła również oficjalną premierę teledysku na swoim koncie na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów