Utwór "Szukaj mnie" z filmu "Kogel Mogel" znają wszyscy! Teraz wyszedł w nowej wersji

Nikodem Rozbicki w okularach na tle czerwonego samochodu w kadrze z filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"
Fotografia: Materiały prasowe/NEXT FILM

Na YouTubie jest już dostępny oficjalny utwór do filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Twórcy kontynuacji kultowej komedii przenoszą nas w sentymentalną podróż.

Chyba wszyscy znają, albo chociaż kojarzą, utwór "Szukaj mnie", który Edyta Geppert zaśpiewała na potrzeby kultowego filmu "Kogel Mogel". Teraz, w związku z tym, że powstaje kontynuacja komedii, w sieci ukazał się utwór promujący "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Okazuje się, że jest to dokładnie ta sama, znana nam doskonale piosenka, tylko w nowej aranżacji. "Szukaj mnie" w nowej wersji śpiewają Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski. Musicie tego posłuchać!

Zobacz także: Polskie filmy 2019, które musisz zobaczyć! 

"Szukaj mnie" - oficjalny utwór filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"

Utwór wraz z teledyskiem jest już dostępny na YouTubie. Skomponowany został przez Sebastiana Krajewskiego, syna Seweryna Krajewskiego, który stworzył muzykę do poprzednich części filmu: "Kogel Mogel" i "Galimatias czyli Kogel Mogel 2". 

"Szukaj mnie" to ponadczasowy hit. Zarówno piosenka w latach 80 jak i teraz niesie za sobą olbrzymi ładunek emocjonalny, który chwyta za serca wszystkich. Według mnie w Polsce nie ma nikogo, kto by nie znał tego utworu lub filmu "Kogel Mogel" i pochodzących z niego kultowych cytatów. Cudowny powrót do wspomnień w nowym wydaniu - mówi Ania Rusowicz. 

W teledysku możemy zobaczyć nie tylko wykonawców utworu, czyli Anię Rusowicz i Sławka Uniatowskiego. Klip stworzony został przede wszystkim z kadrów z najnowszej części "Kogla Mogla", dzięki czemu oglądając go możemy poczuć przedsmak tego co zobaczymy na ekranie już 25 stycznia - właśnie wtedy odbędzie się premiera "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Sławek Uniatowski opowiedział o pracy nad piosenką oraz swojej współpracy z Anią Rusowicz. 

W teledysku delikatnie puszczamy oko do widza naszą stylizacją, chcemy się wpasować w klimat lekkiej komedii, choć do pracy podeszliśmy już całkiem serio. Ciekawe jest to, że podczas nagrywania zacząłem po prostu mówić do mikrofonu, co miało być trochę śmieszne, a zarazem przełamywać motyw znany z melodii francuskich z lat 60. Uśmialiśmy się więc podczas nagrywania tego parlando. Z Anią Rusowicz fantastycznie się współpracuje, jest moją dobrą koleżanką od wielu lat. Występowaliśmy razem wielokrotnie, rozumiemy się bez słów, a praca z nią jest ogromną przyjemnością - powiedział muzyk. 

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" to kontynuacja kultowej komedii sprzed lat, w której będziemy świadkami losów naszych ulubionych bohaterów po upływie czasu. Na ekranie ponownie pojawią się: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk oraz Zdzisław Wardejn. Do obsady dołączyli: Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki oraz Mikołaj Roznerski. Film w kinach pojawi się już 25 stycznia!

Zobacz także: 40 najlepszych polskich komedii wszech czasów

"Szukaj mnie" w oryginalnej wersji:

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te cytaty filmowe po prostu uwielbiamy! Przeszły już do kanonu kultowych dialogów w historii kina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów