Michael Buble kończy karierę! "To moja ostatnia rozmowa"

Michael Buble
Fotografia: Instagram.com

Załamany muzyk opowiedział o chorobie syna.

Zła wiadomość dla fanów Michaela Buble. W najnowszym wywiadzie kanadyjski artysta wyznał, że kończy karierę muzyczną i przechodzi na emeryturę. Powodem tej decyzji jest poważna choroba jego najstarszego syna.

Michael Buble rezygnuje z kariery muzycznej

Michael Buble udzielił niedawno bardzo osobistego wywiadu dla "Daily Mail". Muzyk zdradził, że informacja o nowotworze syna wstrząsnęła jego rodziną.

Gdy w 2016 roku artysta dowiedział się o chorobie 3-letniego Noah, postanowił natychmiast zawiesić karierę.

Rak mojego trzyletniego syna sprawił, że sam chciałem umrzeć - powiedział.

Niestety tragedia rodzinna Buble jeszcze się nie skończyła. 43-letni Michael i jego żona wierzą jednak, że chłopiec w końcu wyzdrowieje. Okazuje się, że nowotwór, z którym od 2 lat zmaga się Noah, jest w stanie remisji.

Michael obecnie chce się całkowicie skupić na rodzinie, dlatego postanowił na dobre odejść z show-biznesu. Dodał też, że jest to jego ostatni wywiad:

Nie mam już do tego nerwów. Zdecydowałem, że nigdy więcej nie przeczytam swojego nazwiska w druku, nigdy nie przeczytam recenzji o swojej muzyce. Zdecydowałem, że nigdy więcej nie będę używał social mediów. To mój ostatni wywiad. Odchodzę z biznesu. Nagrałem idealną płytę i teraz, będąc na szczycie, mogę odejść – wyznał.

Artysta może liczyć na ogromne wsparcie ze strony swoich fanów. Wszyscy wierzymy, że jego syn wyzdrowieje, a muzyk jeszcze kiedyś powróci na scenę.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie seriale są tak samo dobre jak zagraniczne. Widzowie postanowili wybrać 10 najlepszych propozycji:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów