Znamy skład Męskiego Grania 2018. Podsiadło w niezwykłym towarzystwie

Paulina Ermel 23.05.2018
Dawid Podsiadło
Fotografia: Eastnews

Już w połowie lipca rusza kolejna trasa koncertowa polskich muzyków w ramach Męskiego Grania. To już 9. edycja wydania. I wiemy, jakie trio będzie jej przewodzić. Jesteście ciekawi? Będziecie zachwyceni!

W tym roku sceną podczas koncertów Męskiego Grania znów zawładnie Dawid Podsiadło. Muzyk powraca po latach przerwy. I będzie mu towarzyszył dodatkowo niezwykły duet. Kto taki obok niego zagra?

Zobacz także: Męskie Granie powraca! Sprawdź, kiedy będzie w twoim mieście

Na czele Męskiego Grania 2018 staną Dawid Podsiadło, Kortez oraz Krzysztof Zalewski. Panowie pochwalili się nowym, wspólnym kawałkiem, który został bardzo dobrze przyjęty. O premierze "Początku" poinformował sam Podsiadło - opublikował klip do piosenki na Facebooku.

W trasie koncertowej panom towarzyszyć będą Ola Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Marcin Macuk, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Na pewno możemy spodziewać się eksperymentowania z różnymi stylami muzycznymi. Czym tym razem nas zaskoczą?

Zobacz także: Dawid Podsiadło zawiesił karierę. Teraz przerwał milczenie i wyjaśnia powód w szczerym poście. "Staram się dźwignąć"

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów